Nihat Ersoy 3. kez kayınbaba...

Nihat Ersoy 3. kez kayınbaba...

Kahramanmaraş kamuoyunun çok yakından tanıdığı ve emlak piyasasının önde gelen isimlerinden Nihat Ersoy’un küçük oğlu Mehmet Akif Ersoy bu akşam dünya evine giriyor.

Beden eğitimi öğretmenliği yapan büyük oğlu Namık Ersoy’u, yine kentin tanınmış simalarından ve ‘Şovrole Şükrü’ namı ile bilinen Kahramanmaraş Belediyesi emekli şoförlerinden Şükrü Altun’un kızı Gül hanım ile evlendiren Nihat Ersoy, kızı Aslı’yı da DE-KA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Deveboynu’nun oğlu ile evlendirerek kayınbaba olmuştu.

Böylece geriye kalan tek bekâr çocuğu Mehmet Akif’i de bu akşam evlendirecek olan Nihat Ersoy, üçüncü kez kayınbaba olmanın heyecan ve sevincini yaşıyor.

Tapu Müdürlüğü karşısındaki babasının işyerinin üzerindeki katta Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik yapan Mehmet Akif Ersoy ile Zehra Mersinli’nin düğün törenleri bu akşam (7 Şubat Cumartesi) Pınarbaşı Hünkâr Düğün Tesisleri üst salonunda saat 19.00 ila 23.00 arasında gerçekleştirilecek.

Nihat-Münevver Ersoy ile Emine-Sait Mersinli çiftleri ise, çocuklarının mürüvvetini görecek olmanın sevinç ve heyecanını yaşarken, bizler de şimdiden Mersinli ve Ersoy ailelerini tebrik ediyoruz. (www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2009, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63