Osman Yağmurdereli'yi kaybettik..

Osman Yağmurdereli'yi kaybettik..

Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakıma alınan AKP İstanbul Milletvekili ve yapımcı Osman Yağmurdereli, hayatını kaybetti. Sanatçı dostları Yağmurdereli ailesini bir an olsun yalnız bırakmadı.

AKP İstanbul Milletvekili ve yapımcı Osman Yağmurdereli, Cuma günü saat 17.00 sıralarında, enfeksiyonda ilerleme olması ve solunum sıkıntısı yaşaması üzerine tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. Durumu ciddileşen Yağmurdereli uyutulurken eşi Esin Hanım bir dakika bile yanından ayrılmadı.

Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde hastane yönetimi Yağmurderelinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Yoğun bakıma girdiği andan itibaren Yağmurdereli'nin sanatçı dostları da Yağmurdereli ailesini yalnız bırakmadı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Osman Yağmurdereli'yi ziyarete gelen sanatçılar, acı haberin duyulmasının ardından gözyaşlarını tutamadı. Sanatçı ziyarete gelenler arasında Bülent Ersoy, Gülben Ergen ve Armağan Çağlayan vardı. Bülent Ersoy'un güçlükle ayakta durduğu gözlenirken, araçtan inerken düşme tehlikesi geçirdi.


Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2008, 06:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66