Öztekin'den imza günü

Öztekin'den imza günü

“Kimse duymasın, bilmesin diye sessiz ağlıyor insan bazen” in imza günü yapıldı.


“Kimse duymasın, bilmesin diye sessiz ağlıyor insan bazen” diyerek, yaşadığı yoğun duyguları aktardığı kitapları satış rekorları kıran yazar Hikmet Anıl Öztekin, Şanlıurfalı ve Kahramanmaraşlı sevenleriyle buluştu.
İlk kitabı “Elif Gibi Sevmek”in, 2014 yılının en çok satan kitaplar arasında ilk sırada yer almasının ardından, devamı olan “Elif Gibi Sevmek 2- Aşk-ı Tevekkül”ü yazan Hikmet Anıl Öztekin’in, Ada Müzik-Kitap işbirliği ile gerçekleştirdiği imza günü yoğun ilgi gördü.
Kahramanmaraş ve Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, aynı gün gerçekleştirdiği imza gününde, sevenlerinin sevgi seliyle karşılaşan genç yazarın hayranları, imza günü etkinliği başlamadan saatlerce önce ellerindeki kitaplarla kuyruğa girdiler. Öztekin’i alkışlarla karşılayan okurlar, ona kitaplarını imzalatırken hem birlikte fotoğraf çektirme hem de sohbet etme imkanı buldular. İmza etkinliğine birbirinden güzel şiirlerinden örnekler okuyarak başlayan Öztekin, izleyenlere duygu yüklü anlar yaşattı.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2014, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63