Patronlar aşk yuvasında buluştu!

Patronlar aşk yuvasında buluştu!

Aşk-ı Memnu dizisinde yasak aşk yaşayan Bihter ile Behlül'ün aşk yuvası şimdi de Kurtlar Vadisi Pusu'da gizli toplantı yeri olarak kullanılıyor.

Perşembe akşamları ilgiyle izlenen Aşk-ı Memnu dizisinde yasak aşk yaşayan Behlül ile Bihter'in 'aşk yuvası' olarak bilinen taş bina, Perşembe akşamı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de ekranlara yansıdı.

Posta gazetesinin haberine göre, Legend Otel bünyesinde bağımsız bir süit olarak işletilen 'Kardak' adlı bu mekan, Behlül ve Bihter'in öpüşme sahnesiyle bir anda popüler olmuştu. 1854 yılında gemici barınağı olarak inşa edilen yapı, Kurtlar Vadisi Pusu'nun dün akşamki yeni bölümünde gizli toplantı mekanı olarak kullanıldı.

ARON FELLER'İN GİZLİ MEKÂNI OLDU

Dizide, 'Ortadoğu Barış Araştırmaları Merkezi Stratejisti' ve 'CIA üst düzey yöneticisi' olarak rol alan ve bir nevi 'Amerikan derin devleti' temsilcisi olan Aron Feller, Türkiye'deki 'yeni oluşumu' görüşmek üzere, Polat Alemdar'dan gizli bir şekilde, İskender Büyük ve Zaza da dahil olmak üzere 'yandaşlarını' bu mekanda topladı. Gizli buluşmada, Aron Feller, İskender Büyük ve Zaza Dayı'nın yanı sıra Davut Tataroğlu, Bedri Fincancı, Turan Kaçgar, Hakkı, Mehmet Fikret ve İbrahim de hazır bulundu.

GECELİĞİ BİN 500 DOLAR

Aşk-ı Memnu'da popüler olmasının ardından ünlülerin ve iş dünyasının da gizli kaçış yeri haline gelen 'Kardak' süitinde, geceliği bin 500 dolara kalınıyor. Kişi başı 100 dolara otelden Kardak'a turlar da düzenleniyor. Riva'nın saklı kalmış bir koyunda konuşlu 100 metrekarelik, 2 odalı suit, İstanbul'a 40, Legend Otel'e ise 15 dakika mesafede. (Hürriyet)

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2010, 06:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66