Poyraz Türk Kadınlar Birliği ile kahvaltı yaptı

Poyraz Türk Kadınlar Birliği ile kahvaltı yaptı

Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz Pınarbaşı kadınlar dinlenme ve okuma salonunda Türk Kadınlar Birliği Başkanı Hayrunisa Aras ve üyelerle birlikte kahvaltı yaptı.

Belediye Başkanı Mustafa Poyraz Türk Kadınlar Birliği üyeleriyle birlikte yaptığı kahvaltıda şunları söyledi. “Sizlerle bir arada olmaktan çok mutluluk duyuyorum. Artık sizlerle bizler bir ekibiz. 8 Mart 2008 de kadın sığınma eviyle ilgili bir sözümüz vardı. Ekim ayı itibari ile yeni belediye hizmet binamıza taşınacağız. Şu an belediye binası olarak kullandığımız yeri kadınlarımız için 'Kadın Sığınma Evi' olarak faaliyete geçireceğiz. İçerisinde kadınlarımıza yönelik her türlü aktivite olacak.
Spor salonları, okuma salonları, dinlenme salonları ve bilgisayar odalarının bulunduğu bir kadın sığınma evi yapacağız. Her şey şehrimizin güzel insanları için” dedi.

Türk Kadınlar Birliği Başkanı Hayrunisa Aras da, Başkan Poyraz'a kadınlar için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2009, 13:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
ondersen
ondersen - 12 yıl Önce

Kadınlar için projeleriniz yenimi aklınıza geldi 6.5 yıldır nerdeydiniz,ondan öncesi belediye meclis üyeliğiniz vardı,o zaman kadınları düşündünüzmü.Pınarbaşı'na kadın dinlenme tesisi açmışsınız siz eşinizi kızınızı ıssız yollardan geçirerek yanlarında kimse olmadan pınarbaşı na gönderebilirmisiniz ama pardon sizin kızınızın eşinizin altında kendilerine ait şahsi arabaları var gönderirsiniz tabi,siz gönderirsinizde bakalım onlar tenezzül edip giderlermi!!!Peki şimdi kadınlar için proje diyorsunuz 1 senedir hergün kapınıza gelip yardım bekleyen bir kadın var 2 çocuklu dul bir kadın madem kadınlarla ilgili bu kadar güzel düşünceleriniz var o kadın neden her seferinde değil makamınıza gelmek belediye binasının içine bile giremedi o zaman nerdeydiniz o kadının sırf sizinle görüşebilmek için bir yakınınızın her hafta gidip bedava evini temizlediğini biliyormusunuz??Size çok hikayeler anlatabilirimde yasal kanunlar gereği burada yayınlanmaz.UNUTMAYINKİİİ BU DÜNYANIN ÖBÜR DÜNYASIDA VAR.ZAMAN GELECEK NASIL OLSA ORADA KARŞILAŞACAĞIZ.BAKALIM BU İNSANLARA"HAKKIM HELAL OLSUN "DEDİREBİLECEKMİSİNİZ.Siz ailenizin,yakınlarınızın akrabalarınızın bile oyunu alamazken K.MARAŞ halkının karşısına çıkıpta nasıl oy isteyeceksiniz diyelim oyu istediniz yüzünüz hiçmi kızarmayacak??

Mehmet Biçkes
Mehmet Biçkes - 12 yıl Önce

Şimdiye kadar aklınız nerdeydi? Sayın Başkan? Bütçenin 1/4 ünü Belediye Binasına harcayacaksınız? Hiç düşünmüyorsunuz ama içini tefriş için bir o kadar daha para harcamanız gerekecek, Gitti bütçenin yarısı, geriye kalan para nereye yetecek başkanım, Yeni bir taahhüt altına girme istersen. 2009 geçti, 2010 a çıkan canlar öğünsün. derim.

SIRADAKİ HABER

banner63