Reşit Muhtar Zaman okurlarıyla buluştu

Reşit Muhtar Zaman okurlarıyla buluştu

Zaman Gazetesi'nin kuruluşunun 21'inci yılı etkinlikleri çerçevesinde Kahramanmaraş İl Temsilciliği'nin organizesinde Reşit Muhtar konseri düzenlendi.

Kahramanmaraş Yimpaş Otel'de düzenlenen konserde Reşit Muhtar Zaman Gazetesi okurlarıyla buluştu. Konsere Kahramanmaraş Belediye Başkan Vekili M. Nedim Tepebaşı, Kahramanmaraş Müftüsü Bekir Gülce ve Zaman okurları katıldı.

Konser öncesi bir konuşma yapan Zaman Gazetesi Kahramanmaraş İl Temsilcisi Muhyettin Avcı, okurların keyifli bir program geçirmeleri temennisinde bulunarak, konser için gelen TRT Ses Sanatçısı ve Ege Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olan Doç. Dr. Reşit Muhtar'a teşekkürlerini sundu.

Daha sonra Zaman Gazetesi'nin Kahramanmaraş'taki okurlarıyla buluşan Muhtar, Türk Halk ve Sanat Müziği'nin sevilen eserlerini seslendirdi. Programda Kahramanmaraş türkülerini de okuyan Muhtar, 'Kırık Mızrap' albümünden de eserler seslendirdi.

Okurların isteklerini de kırmayan Muhtar, Kahramanmaraşlıların kendisine gösterdiği ilgiden memnun kaldı. Konser bitiminde Kahramanmaraş Belediye Başkan Vekili M. Nedim Tepebaşı sanatçıya çiçek verdi. (www.kanal46.tv)

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2008, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66