'Sade vatandaş' Ekrem Culfa'nın en mutlu günü..

'Sade vatandaş' Ekrem Culfa'nın en mutlu günü..

Kahramanmaraş’ın renkli siması, yerel basında “sade vatandaş” olarak bilinen, yaklaşık 9 yıl önce kentte haftalık olarak yayınlanan Yenihaber Gazetesi’nin Genel Koordinatörlüğünü yapan, bugün itibariyle Karamanlı kavşağında kendi adını verdiği lokanta ve kahvehane işleten Ekrem Culfa, yakışıklı oğlu Mustafa’yı baş-göz etmenin mutluluğunu yaşıyor.

19 Eylül Pazar günü, 12 Şubat Parkındaki düğünde çocuklarının mürüvvetini görmek için bir araya gelen Culfa ve Erbil ailelerinin çocukları, hayatlarını birleştirdiler, mutluluğa yelken açtılar.

Şerife-Ekrem Culfa çiftinin yakışıklı öğretmen oğlu Mustafa Culfa, Ordu’dan emekli Adnan Erbil’in güzel kızı öğretmen Merva Zişan ile hayatını birleştirdi, bir yastıkta kocamaları ve sağlıklı torunlar vermeleri dileğiyle evliliğe ‘merhaba’ dediler.

Düğün töreninde yakışıklı damat Mustafa ile güzel gelin Merva Zişan dans ettiler, oyunlar oynadılar, onları bu mutlu gününde yalnız bırakmayan dostları da danslara, oyunlara eşlik ederek mutluluğa ortak oldular. 4 erkek çocuk babası olan Ekrem Culfa, ikinci kez kayınbaba olmanın heyecanı içerisinde davetlilerle yakından ilgilendi.

Culfa ve Erbil ailelerini tebrik ediyor, evli çiftlere mutluluklar diliyoruz. (Kimlik - www.kanal46.com)Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2010, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63