Safiye Soyman ve Faik Öztürk Mutfağa Girdi

Safiye Soyman ve Faik Öztürk Mutfağa Girdi

Ünlü ses sanatçısı Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Bursa Kebap Evi’nin Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki şubenin açılış törenine katıldı.


Önlüklerini giyip mutfağa giren ünlü ikili, açılış törenine katılanları esprileri ile kahkahaya boğdu.
Dünyaca meşhur Bursa kebabını en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile kurulan Bursa Kebap Evi’nin Piazza’daki açılış törenine, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve seçkin bir davetli grubu katıldı.
İskender, İnegöl köfte, pideli köfte, soslu tavuk ve çorba gibi birbirinden nefis lezzetleri Kahramanmaraş halkının damak zevkine sunan Bursa Kebap Evi’nin açılış töreninin özel konukları Safiye Soyman ve Faik Öztürk, sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldular.
Bursa Kebap Evi markasının sahibi olan Helvacı Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış töreninde, dondurma şov da vardı. Kahramanmaraş’ın ünlü lezzeti dondurmayı satırla kesen Safiye Soyman ve Faik Öztürk, konuklara da kendi elleriyle ikram ettiler.
Cem Helvacı yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş’ta olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Gaziantepliyim ancak, bu kenti de doğduğum yer kadar seviyorum. Kahramanmaraşlılar, Bursa Kebap Evi lezzetini ilk günden sevdi. İyi ki buradayız" dedi.
Mevcut 44 şubenin 35’inin AVM’lerde olduğu bilgisini veren Cem Helvacı, Adana’da ise caddede faaliyetlerini sürdürdüklerini vurgulayarak Adana Optimum’da da şube açmak istediklerini söyledi. Şanlıurfa Piazza AVM’de de şubelerinin bulunduğunu anlatan Helvacı, "Türkiye’nin dört bir yanına Bursa kebabının lezzetini sunuyoruz" dedi.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 06:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63