Şebnem Schaefer’in “Pembe” tutkusu

Şebnem Schaefer’in “Pembe” tutkusu

Ünlü manken ve model Şebnem Schaefer, defile için geldiği Kahramanmaraş'taki AVM'de, yorgunluğunu alışveriş yaparak attı.


Girdiği her mağazada pembe giysilere sarılan Schaefer, “Pembe benim rengim. Çocukluğumdan beri bu renge karşı çok özel bir zaafım var” dedi.


Alışveriş sırasında halkın da yoğun ilgisiyle karşılaşan Schaefer, Almanya’daki anne ve babasını da unutmadı. Onlara da hediyeler alan Schafer, Kahramanmaraş’a ikinci ziyaretinde yanında anne ve babasının da olmasını istediğini belirterek, “Bu kentin insanları da yemekleri de çok güzel. İyi ki gelmişim. Bu kadar çok sevildiğimi bilmiyordum” diye konuştu.


Sıcak kanlı tavırlarının yanı sıra mütevazı kişiliği ile de sempati toplayan ünlü manken, hiçbir hayranının birlikte fotoğraf çektirme istediğini geri çevirmediği gibi onlarla bol bol sohbet de etti.


Daha sonra Şanlıurfa’ya giden ünlü manken, burada da alışveriş yaptı. Aynı sevgi ve ilgiyle karşılaşan Schaefer, programından arta kalan zamanlarını da kentin güzelliklerini gezip görerek değerlendirdi.


(İHA)

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2014, 09:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER