Sibel Can öğretmenler için söyledi!

Sibel Can öğretmenler için söyledi!

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Beşiktaş'ta sahne alan ünlü sanatçı Sibel Can, birbirinden güzel şarkılarını öğretmenler için söyledi. Sibel Can'ın şarkılarına eşlik eden öğretmenler, gecenin ilerleyen saatlerine kadar e


Beşiktaş Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan öğretmenler için unutulmaz bir programa imza attı.
Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen konserde ünlü sanatçı Sibel Can, öğretmenler için söyledi. Türk müziğinin güçlü sesi Sibel Can, söylediği birbirinden güzel şarkılarıyla öğretmenlere unutamayacağı bir gece yaşattı. Saatler ilerledikçe eğlencenin dozunu yükselten Can, seyircilerin arasına girerek, birlikte şarkı söyledi.
Öte yandan gecede, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, ünlü sanatçı ile birlikte Beşiktaş Belediyesi’nin öğretmenler için düzenlediği çekilişte, öğretmenler adına çekiliş yaptı. Çekilişte adı çıkan 100 öğretmen, Avrupa tatiline gitmeye hak kazandı.
“100 ÖĞRETMENİMİZİ YURT DIŞINA SEYAHATE GÖNDERİYORUZ"
Öğretmenler gününü kutlayan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, “Beşiktaş, Osmanlı’nın sedirden koltuğa, sandalyeye geçtiği, Türkiye’nin ilk bilim okulu, Türkiye’nin opera ve tiyatro okulunun, Galatasaray Lisesi, Kabataş Erkek Lisesi gibi okullarının olduğu bir yer. Biz, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü İstanbul’un kalbinde öğretmenlerimizle birlikte kutluyoruz. Öğretmenlerimize sorduk, anket yaptık, kim bu akşamda sizlerle beraber olsun diye sorduk. Sibel Can’ı istediklerini söylediler. Bu akşamda coşkulu bir şekilde öğretmenler gününü Sibel Can’la birlikte kutluyoruz. Bunun yanında, birkaç turizm şirketiyle anlaştık ve 100 öğretmenimizi yurt dışına seyahate gönderiyoruz. Bu sene Beşiktaş okullarına çok hizmet yaptık. Şimdi ise, öğretmenler gününde, Sibel Can’la birlikte güzel anlar yaşatıyoruz” diye konuştu.
“BU SENE YILBAŞI BEŞİKTAŞ’TA ÇOK ÖZEL KUTLANACAK”
Bu sene yılbaşının Beşiktaş’ta çok özel kutlanacağını da belirten Hazinedar, “Geçen yılı biliyorsunuz.
Türkiye ve dünya bizim saatimizle, 1 Ocak'a girişi Beşiktaş’ta yapmıştı. Bu sene de, yine aynı yerde, sadece Beşiktaşlıları değil, İstanbul’u Beşiktaş’a bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Program sonrasında Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Sanatçı Sibel Can’a çiçek ve plaket takdiminde bulundu.
(İHA)

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2015, 07:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63