Soner Sarıkabadayı Kahramanmaraş’a Geliyor!

Soner Sarıkabadayı Kahramanmaraş’a Geliyor!

Türk Pop Müziği’nin son yıllardaki en popüler isimlerinden Soner Sarıkabadayı, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’ta hayranlarıyla buluşuyor.


Alışverişin yanı sıra kentin sosyal ve kültürel etkinliklerine ev sahipliği yapan ünlü yazarları, şairleri ve ses sanatçılarını yöre halkıyla buluşturan Piazza AVM’ler, bu kez Soner Sarıkabadayı’yı ağırlıyor.


Şarkıları milyonlarca hayranı tarafından büyük beğeniyle dinlenen genç şarkıcı Soner Sarıkabadayı, 20 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’de Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin buz pistinde, 27 Aralık Cumartesi günü ise Kahramanmaraş Piazza AVM’de gerçekleştirilecek mini konser ve ardından da imza günü etkinliğinde sevenleriyle birlikte olacak. Hayranları, mini konserde şarkılarına eşlik edecekleri sanatçıdan imza alma ve birlikte fotoğraf çektirme fırsatı bulacaklar.


İlk çıkışını 2009 yılında “Buz” adlı albümüyle yapan Soner Sarıkabadayı’nın, prestijli bir çok müzik yarışmasında ödülleri bulunuyor.


Her biri yüksek satış rakamlarına ulaşan “Kutsal toprak”, “Pas”, “Yara bandı”, “Sadem”,” İnsan sevmez mi?”,” Burada biri var”, “İtiraz” gibi hit olmuş şarkıların usta yorumcusu Soner Sarıkabadayı‘nın mini konseri ve imza gününe hayranlarının büyük ilgi göstermesi bekleniyor.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67