Türkiye'nin kanını donduran sapıklar!

Türkiye'nin kanını donduran sapıklar!

Kocaeli'nde 12 yaşındaki kız, dün arkadaşlarıyla oyun oynarken otomobille yanına yaklaşanlar tarafından zorla araca bindirilmek istendi. Kız direnince zorbalar da bıçakla K.Y.'nin boğazını kesip kaçtı.

Önceki gün de yine Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde zorla otomobile bindirilerek kaçırılan 9 yaşındaki E.K. tecavüz edildikten sonra yol kenarında bırakılmıştı. Her iki olayın faillerinin aynı olabileceği ihtimali üzerinde duran güvenlik güçleri otomobille kaçan zanlıları arıyor.

KEKLE KANDIRIP TECAVÜZ ETTİLER!

Evinin önünden kaçırdıkları 9 yaşındaki kıza tecavüz edip yol kenarına bıraktılar. Alınan bilgiye göre, Balıkeser''in Ayvalık İlçesi'ne bağlı Altınova Beldesi'nde arkadaşları ile oynarken kaçırılan 9 yaşındaki E.K., 4 saat sonra Bergama- Ovacık karayolunda tecavüz edilmiş halde bulundu. Bir akaryakıt istasyonuna sığınan ve ardından ailesine teslim edilen minik kızın vaginasında yırtık olduğu belirlendi. Güvenlik güçleri kırmızı otomobil kullanan zanlının peşine düştü.

Olay, dün saat 16.00 sıralarında, Romanlar'ın çadırlarda yerleşik olduğu Altınova Beldesi'nin Selimiye Mahallesi'nde meydana geldi. Vatan Gazetesi'nin haberine göre, arkadaşları ile birlikte oynayan E.K., `Renault' marka kırmızı renkli otomobile bindirilerek kaçırıldı.

Babası 36 yaşındaki E.K. ile annesi 35 yaşındaki F.K'nın şikayetçi olması üzerine jandarma, Atatürk İlköğretim Okulu 1'inci sınıf öğrencisi kızı bulabilmek için harekete geçti. Tüm aramalara rağmen bulunamayan küçük E.K., 4 saat sonra İzmir'in Bergama- Ovacık karayolunda ortaya çıktı. Tecavüz edilerek karayolu kenarına atılan minik kızın akaryakıt istasyonuna sığındığı belirlendi. Jandarmanın teslim aldığı ve üzerindeki şoku atlatamadığı görülen E.K., Ayvalık Devlet Hastanesi'ne götürülüp sağlık kontrolünden geçirildi.

Kontrolde, E.K.'nın tecavüze uğradığı ve vaginasında çok ciddi yırtıklar oluştuğu belirlendi. Burhaniye Devlet Hastanesi'ne sevk edilip vajinasına dikiş atılan kızın ağır travma geçirdiği, halen doktor kontrolünde olduğu açıklandı. E.K.'nin kek verilerek otomobile bindirildiği, daha sonra uyutularak tecavüze mağruz kaldığı anlaşıldı. E.K. ailesine teslim edilirken, jandarma alınan ifadeler ve görgü tanıklarının verdiği bilgiler doğrultusunda, `Renault' marka kırmızı otomobille kaçan zanlının peşine düştü.

Aramaların, Altınova, Ayvalık, Bergama, Balıkesir, İzmir ekseninde yoğunlaştığı bildirildi. Tecavüze uğrayan E.K.'nın ailesi olanlara büyük tepki gösterdi. 3 çocuk babası E.K., "Bu sapık bulunana kadar bize rahat yok. Jandarmanın sapığı bir an önce yakalamasını istiyoruz. Biz zaten burada zor koşullarda, kış günü çadırların içinde yaşıyoruz. 5 metrelik naylon muşamba bile veren yok, bir de başımıza bu haller geliyor" dedi. Kızı 5 yaşındaki Z.K. ve oğlu 8 yaşındaki İ.K.'yi gösteren babası E.K.'ye çevredekilerden de destek verdi. Mahalle sakinleri, çocuklarının güvende olmadığını söyledi.

KAÇIRAMADILAR BOĞAZINI KESİP ATTILAR!

12 yaşındaki kız çocuğunu zorla otomobile bindirmek istediler. Direnen kızın boğazını kestiler. Edinilen bilgiye göre, evine yürüyerek giden K.Y.'ye (12), bir otomobildeki şahıs sağlık ocağını sordu. K.Y.'yi verdiği tarifi anlamadığını söyleyen şahıs, "Beni sağlık ocağına kadar götür" diyerek küçük kızı arabasına aldı. K.Y., sağlık ocağına gelinmesine rağmen aracın hızlanması üzerine kaçırıldığını anlayarak çığlık atmaya başladı.

Kız çocuğunun bağırması üzerine panikleyen şahıs, üzerinde bulunan bıçakla çocuğun boğazını keserek arabadan attı. Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ardından Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilen K.Y.'nin yoğun bakım servisinde tedavisi sürüyor. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2009, 16:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet isterim
Adalet isterim - 4 yıl Önce

Tek kelime İDAM

SIRADAKİ HABER

banner63