TUTAP Kahramanmaraş'a gönüllü 'elçi' oldu...

TUTAP Kahramanmaraş'a gönüllü 'elçi' oldu...

Turizm ve Tanıtma Platformu TUTAP'ın yayın organı olan 'Birinci' dergisi Kahramanmaraş'ın tanıtımı için yoğun bir çalışma başlattı.


Kahramanmaraş'da ekibi Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Yusuf Temizkan ağırladı.


Kahramanmaraş'ın dünya ya tanıtılması ve bilinmeyen yönlerinin keşfedilmesi için kolları sıvayan Temizkan, şehrini daha pek çok konuda tanıtmak ve bilinmeyen, ortaya çıkarılmayan zenginlikleri tanıtmak adına şehrin turizmine de el attı..


Bilinen ancak yeterince tanıtılmayan Kahramanmaraş ilinin tarihini, kültürünü, doğal zenginliklerini, mutfağını, doğasını tanıtmak amacıyla bir yol haritası çizmeye başlayan Temizkan'a TUTAP ailesi'de, daima yanlarında olduklarını ve güzel "Karamanmaraş"ı tanıtmak adına kendilerine destek verdiklerini göstermek amacıyla Kahramanmaraş'a gittiler..


TUTAP adına konuşan Nalan Erbaş; "Eminiz Sn.Temizkan'la TUTAP ailesi olarak bizler daha pek çok güzel etkinliğe imza atacağız" dedi.


Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şube Başkanı Yusuf Temizkan gazete yazarlarından Nalan Erbaş'a (TUTAP Onur Kurulu Üyesi ve İstanbul Temsilcisi olarak) desteklerinden dolayı bir plaket verdi..(Fotoğraflar: Lütfi Yıkan)
 

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2012, 22:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63