Yavuz Nalbantbaşı dünya evine giriyor..

Yavuz Nalbantbaşı dünya evine giriyor..

Kahramanmaraş medyasının yetiştirdiği genç yetenek Yavuz Nalbantbaşı, 15 Kasım’da dünya evine giriyor.

‘Yılın düğünü’ diye nitelendirdiğimiz tören Arsan Center Galedan Düğün Salonu'nda 15 Kasım Pazar günü akşam saat 19.00'da başlayacak.

Kahramanmaraş kent merkezinde Maraş Medya Merkezi isimli internet sitesi bulunan ve TRT Kahramanmaraş muhabirliği görevini de yürüten Fatih Nalbantbaşı’nın gazeteci oğlu Yavuz Nalbantbaşı, kentin tanınmış esnaflarından deri tüccarı Ramazan Boynueğri’nin kızı Mehtap Boynueğri ile evleniyor.

Bilindiği üzere, Yavuz ve Mehtap çiftçinin nişanları Pınarbaşı belediye tesislerinde yapılmış, nişan yüzüklerini de belediye başkanı Mustafa Poyraz takmıştı.

TRT Kahramanmaraş Muhabirliği yanında, yerel Objektif Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'nin (KMESOB) Basın Danışmanlığı, Türkiye Gençlik Federasyonu Başkan Yardımcılığı gibi önemli görevleri de bulunan yakışıklı gazeteci Nalbantbaşı, böylece Pazar günü bekârlığa veda ederek evli gazeteciler arasına katılacak.

'Darısı bekar gazetecilerin başına' diyor; 15 Ağustos'ta nişanlanan yakışıklı damat Yavuz ile güzel gelinimiz Mehtap çiftine ise bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2009, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63