Yiğit Bulut'tan ilk açıklama geldi!

Yiğit Bulut'tan ilk açıklama geldi!

Habertürk Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut görevine son verilmesinin ardından ilk kez konuştu...

İşine son verilen Yiğit Bulut Twitter üzerinden ilk açıklamalarını yaptı.


İşte o twittler:


Sevgili Dostlar, bir şeyler yazıp sevinenlerin bayramına limon sıkmanın anlami yok...Rahat olun, herkesin maskesi düşsün, açıklama yapacagım


Aynı zihniyetin temsilcileri Başbakan Erdoğan'ı da hapse attırdıkları günün akşamı medyada bayram yapmış "muhtar bile olamaz" demişlerdi...


Türkiye çıktıgı büyük yoldan dönmez-dönemez...Bu yolda bir Yigit feda olsun...


ŞU AÇIKLAMA YAPILMIŞTI


Habertürk Televizyonu Genel Yayın YönetmeniYiğit Bulut'un görevine son verildi. Ciner GrupMedya Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi; Grubumuz İcra Kurulunda alınan karar gereğince, 2012 yılından itibaren Haberturk Televizyonumuzda yeni bir organizasyon modeli uygulamaya konulacağından, Haberturk Televizyonumuzda Genel Yayın Yönetmenliği kadrosu kaldırılmış bulunmaktadır.


Bu sebeple, Televizyonumuzda 2 yıldan beri Genel Yayın Yönetmenliği görevini başarıyla yürütmekte olan değerli arkadaşımız Sn. Yiğit Bulut’a yürüttüğü çalışmalar için teşekkür eder, bundan sonraki iş ve görevlerinde başarılar dilerim.


Haberturk Televizyonumuzdaki yeni görev tanımları bilahare tarafımdan ayrıca duyurulacaktır. Bütün arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar dilerim. (Mehmet Kenan Tekdağ Ciner Medya Grup Başkanı)

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2012, 08:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63