Müge Anlı'nın programında gündeme gelen kıyma makineli cinayet iddiasında yeni gelişmeler yaşandı. Hatice Ekizli, Güllü Çolak ve sevgilisi Mehmet Taşpınar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte olayın detayları:

BİR YIL ÖNCE MEHMET TARAFINDAN DOLANDIRILDIĞINI İDDİA EDEN EKİZLİ'NİN AÇIKLAMALARI

Ekizli, Mehmet tarafından dolandırıldığını belirtti. 2004 yılında kuaför dükkanı işlettiğini söyleyen Ekizli, Güllü'nün ailesiyle de tanıştığını ifade etti. Mehmet'in kendisine emlakçı olduğunu söyleyip dolandırdığını, 5 bin lirasını ve annesinin iki koçunu aldığını iddia etti. Aynı zamanda komşusu Elif'in 4 bin cevizini de çaldığını ekledi.

'ADAM KESMESİ O KADAR BASİT Kİ KITIR KITIR DOĞRATIRIM'

Mehmet'in kendisine ilgi duyduğunu belirten Ekizli, Mehmet'in kendisine, "Eşini kaldırayım, dövdüreyim. Adam kesmesi o kadar basit ki kıtır kıtır doğratırım. Gerekirse yaparım," dediğini söyledi.

ŞİŞMAN ETİNE DOLGUN BİR ADAMDI' DEDİ

Gibi 5. sezon 12. bölüm izle tek parça! EXXEN ile Gibi son bölüm full HD izle Gibi 5. sezon 12. bölüm izle tek parça! EXXEN ile Gibi son bölüm full HD izle

Ekizli, Mehmet'in 2018'de kendisine bir adamın kıyma makinesinde çekildiğini söylediğini belirtti. Adamın iri yarı ve etine dolgun biri olduğunu ifade eden Mehmet, gerekirse Hatice'nin eşini de çektirebileceğini söyledi. Hatice, bu işin içinde Mehmet'in de olduğunu düşündüğünü ve cinayeti temizlediğini iddia etti.

DEFİNE İDDİASI

Ekizli, kıyma makinesinde çekildiği söylenen kişi gibi Mehmet'in de define işleriyle uğraştığını öne sürdü. Mehmet ise iddiaları reddederek, Ekizli'yi tanımadığını ve aralarında bir samimiyet olmadığını belirtti.

NE OLMUŞTU?

Mehmet, Güllü'yü bulmak için yayına katılmıştı. Güllü, Mehmet'ten şiddet gördüğünü ve ailesinin evine sığındığını anlatmıştı. Güllü'nün akrabası Ahmet ise genç kadının para için çeşitli birliktelikler yaşadığını iddia etmişti. Ahmet, bir adamın öldürülüp kıyma makinesinde çekildiğini söylemişti.

Müge Anlı, Ahmet'in yayın öncesi yaptığı açıklamaları şöyle aktardı: "Halam Güllü, annesi Cennet ve halam Güllü'nün erkek kardeşi Durdu amcam Kahramanmaraş'ta bir adama musallat oldular. Adam çok zengindi ve çok paralarını yediler. Adam uyanınca belalı biri oldu ve Durdu amcam bu adamdan korktuğu için adını Taner olarak değiştirdi. Adamı eve çağırıp öldürdüler ve kıyma makinesinde çektikleri söylendi."

MEHMET TAŞPINAR KİMDİR?

Mehmet Taşpınar, Hatice Ekizli'nin iddialarına göre dolandırıcılık ve cinayet gibi ciddi suçlarla anılan bir isimdir. Güllü Çolak'ın sevgilisi olarak tanınan Taşpınar, programda şiddet ve tehdit iddialarına karşı kendini savunmuştur. Taşpınar'ın define işleriyle uğraştığı da iddialar arasındadır. Ancak, hakkındaki suçlamaları kabul etmemektedir.

Bu olayla ilgili yeni gelişmeler oldukça detaylar paylaşılacaktır.

Editör: İsa Aslantaş