GÜNGÖR:" BİRİLERİ KANDİL İLE AÇIK İTTİFAK YAPTILAR"

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör: “Cumhur İttifakı; konu beka olunca, vatan olunca, millet olunca siyaseti geriye bırakanların ittifakıdır. Ama birileri Kandil ile açık ittifak yaptılar” dedi.

GÜNGÖR:" BİRİLERİ KANDİL İLE AÇIK İTTİFAK YAPTILAR"

Aday açıklanır açıklanmaz strateji ile hareket eden, proje ve fikir ekipleri ile sahaya inen Güngör, Pazarcık’ta deyim yerindeyse gövde gösterisi yaptı. Çok önemli açıklamalar yapan Güngör, Cumhur ittifakı ve Millet İttifakı arasındaki farkı tek tek anlattı.

Beraberinde Cumhur İttifakı MHP Milletvekili Sefer Aycan’la Pazarcık’a giderek, birtakım temaslarda bulunan Güngör, Cumhur İttifakı’nın organize ettiği miting ve Uğur Işılak konserine katıldı.

GEÇMİŞ ÇOK ÖNEMLİ

Geçmişe değer vererek geleceğin inşa edilebileceğini savunan Güngör, şunları kaydetti: “Biz geçmişe değer vererek geleceğe inşa edebiliriz. Bugüne kadar Kahramanmaraş’ımızda ve her kademesinde görev yapmış, bu şehre bu ilçelerimize değer katmış bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Ama özel olarak belediye başkanımız Yakup Hamdi Beye de yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyorum.

BU BİR BAYRAK DEĞİŞİMİDİR

Biz bu ekibin bir parçasıyız. Bundan sonra da İbrahim Yılmazcan Hocamızla inşallah bu yola devam edeceğiz. 31 Mart’a sayılı günler kaldı. Bu seçimin birkaç önemli sonucu var. Özellikle bütün hemşerilerimizden mutlaka sandığa gitmelerini ve sandıklara sahip çıkmalarını istirham ediyorum. Ama biz 31 Mart’ta bir yerel yönetimler seçimi yapıyoruz. Vereceğiniz oyların birkaç anlamı var. Birincisi 2014’te Büyükşehir yönetimine dâhil olan Kahramanmaraş’ımızda bir büyükşehir belediye başkanı bir ilçe belediye başkanı seçeceksiniz.

BU KARDEŞİNİZ HEMŞERİNİZ

Uzun yıllar Belediyecilik alanında çalışmış bir kişilik olarak Büyükşehir Belediyelerinin başarısı Büyükşehir ile ilçenin uyumuna bağlıdır. Büyükşehir bir gövde ise İbrahim Yılmazcan benim kolum olacak. Benim kolumu koparmayın”

BÜTÜN SORUNLAR ÇÖZÜLECEK”

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan’da şunları dile getirdi: “31 Mart'ta belediye başkanlığı seçimi yapacağız. Burada adaylarımızla, belediye meclis adaylarımızla hep birlikte huzurunuzdayız. Cumhur ittifakı olarak huzurunuzdayız. İnşallah 31 Mart'ta sizin desteğinizle İbrahim Başkanı ve Hayrettin Başkanı belediye başkanları yaptığımız zaman cumhur ittifakı bu seçimden güçlü bir şekilde çıktığı zaman Pazarcık'ında, Kahramanmaraş'ında bütün sorunlarının çözüleceğine bizde söz veriyoruz. İlçe başkanımızı, ilçe belediye başkan adayımızı ve büyükşehir belediye adayımızı dinlediniz. Projelerini anlattılar. Her ikisi de size hizmet etmek için yola çıkmış durumdadır. Aynı Recep Tayyip Erdoğan gibi aynı Devlet Bahçeli gibi devletine, milletine hizmet etmek için sizin desteğinizi istiyorlar. Cumhur ittifakı bildiğiniz gibi 15 Temmuz'da gerçekleşti. 15 Temmuz'da içimizden birtakım insanlar dış güçlerinde etkisiyle hareket ederek devletin yönetimini ele geçirmeye çalıştılar. İşte o gün Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve o zamanki Sayın Başbakan Binali Yıldırım görevde bu teröristlerle mücadele ederken onlara ilk desteği veren kişi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ydi. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, sayın Başbakanı arayarak desteğinde olduğunu, yanında olduğunu, her zamanda desteklemeye devam edeceğini söyledi. İşte o günden bu yana Milliyetçi Hareket Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi Cumhuriyetimizin, devletimizin, milletimizin bekası için birlikte hareket ediyor. Bugünde bekamız için ülkemizin geleceği için birlikte hareket ediyoruz”

BU SEÇİMİN EN ÖNEMLİ TEMALARINDAN BİR TANESİ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİDİR

Cumhur İttifakı Pazarcık Belediye Başkanı Adayı İbrahim Yılmazcan, Pazarık’ı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ile uyum içerisinde yöneteceklerini söyledi.

Yılmazcan şunları dile getirdi: “Bu seçimin en önemli temalarından bir tanesi gönül belediyeciliğidir. Cumhur İttifakı AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör’ün önderliğinde Belediyeciliği en ince ayrıntısına kadar öğreneceğiz. Hayrettin bey şimdiden bizi hamur gibi yoğurmaya başladı. Birlikte belediyecilik, birlikte yönetim anlayışıyla Pazarcık Belediyemizi AK Parti İlçe Başkanımız Harun Eskigünle, Belediye Meclis Üyelerimizle, Yönetim kurulumuzla, Hayrettin Güngör’ün önderliğinde uyum içerisinde yöneteceğiz. Yerel Yönetimlerde İlçemizin Belediye Başkanlığına talip olarak çok sevdiğim halkıma vefa borcumu ödeyeceğim inşallah. Bir olacağız, beraber olacağız, hep birlikte Pazarcık olacağız. 31 Mart akşamı desteklerinizle birlikte Pazarcık’ta 70 bin kişinin sorumluluğu omuzlarıma binecek. Attığım her imzada, her adımda 70 bin kişinin vebali olacak Allah bu yolda bizi nefsimize uydurmasın. Belediye Başkanı olduğum zaman ilk işim makam odasının kapısını söktürmek olacak. Belediyemizde kul hakkı ve yetim hakkı yedirmeyeceğim”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER