Aday Öztunç'tan iddialı çıkış! 'Esnaf değişim istiyor...'

31 Mart yerel seçimlerine 16 gün kala Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, çalışmalarına hız verdi.

Aday Öztunç'tan iddialı çıkış! 'Esnaf değişim istiyor...'

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaptığı konuşmalar ve mitinglerde ki esprili yaklaşımları ile Kahramanmaraş’ta büyük bir hayran kitlesine ulaşan Öztunç, tüm hızıyla 31 Mart Yerel seçimlerine odaklandı. Ekibi ile birlikte partisinin il ve ilçe başkanlıklarının Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından oluşturulan programlara göre gezilerini sürdüren Ali Öztunç, gittiği her yerden oy istiyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisin'de Binali Yıldırım ile alakalı ; “Ben Bir Aliyim, o Bin Ali diye ayrıcalık tanınıyorsa” repliği ile gönülleri ısıtan Öztunç, seçim çalışmaları kapsamında oda ziyaretleri gerçekleştirdi.  Oda ziyaretleri hakkında bir açıklama yapan Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç: “Bugüne oda ziyaretleri ile başladık. Çok sayıda odamızı ziyaret ederek esnafımızı dinledik. Esnaf dertli. Esnaf Kahramanmaraş’ın büyümesini istiyor. Esnaf artık değişim istiyor.  Seçim süreci başladığımdan beri projelerimi anlatıyorum. Şehre ne yapmak istediğimi söylüyorum. Kahramanmaraş kapalı bir kutu gibi
ŞEHRİ BÜYÜTMEK EKONOMİYİ CANLANDIRMAK LAZIM
İçine kapanmış. Artık bunu yırtmak lazım. Şehri büyütmek ekonomiyi canlandırmak lazım. Bu da iyi belediyecilik ile vizyon ile olur. Turizm kenti yapmamız lazım. Sadece Kapalıçarşı bile turizm kenti olmaya yeter. Bizim Kapalıçarşı Gaziantep’te olsa şimdi ne hale gelirdi. Ama burayı yönetenler kapalı çarşının kıymetini değerini bilmiyorlar. Germenica gün yüzüne çıkarılmalı. Milyonlarca turistin geleceği bir açık hava müzesi yapılmalı. Ben bu projelerimi anlatıyorum onlar bana saldırıyor.
BÜYÜK BİR ÇOŞKİ İLE GELİYORUM
Aksu çayı kirli diyorum bir milletvekili arkadaş Aksu’yu görmediğimi iddia ediyor. Ben o köylere gidiyorum sürekli ama belli ki o vekil hiç gitmemiş. Bir bakan gidiyor bir bakan geliyor. Yakında Trump'ı, Putin’i de çağıracaklar. Katar emiri gelse bile benim rüzgârımı kesemeyeceksiniz ve belediye seçimini kaybedeceksiniz. Halk artık sizden bıktı ve değişim istiyor. Değişimin önünde duramayacaksınız." açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63