Ak Parti aday tanıtım toplantısı ertelendi!

Ak Parti aday tanıtım toplantısı ertelendi!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in katılımıyla aday tanıtım toplantısının düzenleneceği duyurulmuştu. İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada yarın yapılacak olan aday tanıtım toplantısının ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu.


AK Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Hayrettin Güngör olduğunu açıklamıştı.


Yerel seçimler kapsamında AK Parti, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri doğrultusunda bu kez farklı bir aday açıklama sürecine girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bazı illerde bizzat kendisi partisinin merkez ve ilçe belediye başkan adaylarını açıklarken, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları ise ülkenin dört bir yanında aday açıklama toplantıları düzenlemeye başladı.


Bu kapsamda AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı’ndan geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruyla Kahramanmaraş’ın ilçe belediye başkan adaylarının AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in katılımıyla düzenlenecek olan aday tanıtım toplantısında açıklanacağı bildirilmişti


İl Başkanlığı’ndan yapılan son açıklamaya göre ise yarın saat 14’de Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilmesi beklenen aday tanıtım toplantısın ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu.


Böylelikle uzun süredir cevabı merakla beklenen AK Parti’nin Kahramanmaraş’taki ilçe belediye başkan adaylarının kim olacağı belirsiz kaldı..


 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63