AK Parti Afşin'de bayrağı Kaynak devraldı..

AK Parti Afşin'de bayrağı Kaynak devraldı..

AK Parti Afşin İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi, Elektrik Üretim AŞ'nin sosyal tesislerinde yapıldı. Seçime tek aday olarak giren Fevzi Kaynak, AK Parti Afşin İlçe Başkanlığı'na seçildi.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede yönetim ve denetim faaliyet raporları, gelir-gider bilançoları okundu. İlk sözü alan AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsrafil Aslaner, başkanlığı döneminde Afşin'e yapılan yatırımları anlattı.


Daha sonra söz alan Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan da başkanlığı döneminde yapmış olduğu çalışmaları sıraladı. AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Dr. Yıldırım Ramazanoğlu ve Nevzat Pakdil, memleket en faydalı hizmetleri yapmak istediklerini ifade etti. AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, AK Parti'nin ülkedeki siyaset anlayışını değiştirdiğini söyledi. Hiç kimsenin AK Parti'yi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı siyasette kendi veya bir yakınının işlerini takip etmek amacıyla kullanmaması gerektiğini vurguladı.


AK Parti Afşin İlçe Başkanlığı görevine seçilen Fevzi Kaynak, kendisine teveccühte bulunup seçen herkese teşekkür etti, verilen görevi layıkıyla yapacaklarını söyledi. Yeni yönetim şu isimlerden oluştu;


İlçe başkanı: Fevzi Kaynak.


Asil üyeler: Ümit Aslaner, Abdullah Kaya, Durdu Çaylı, Cafer Demir, Elif Demir, Mehmet Benli, Hasan Basri Kara, Adem Karabulut, Bilal Karamazı, İsmail Kaya, Aliye Kaya, Sefa Koçer, Muhsin Nergiz, Hasan Özpolat, Hikmet Yar Özcan, Sefa Özdemir, Mehmet Özer, Mümtaz Şahan, Osman Şahintaş, A.Kerim Taşdemir, Zeynep Taş, Gülşah Terzi Doğan, Mehmet Türkkahraman ve Necmeddin Yücel.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2012, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63