AK Parti Merkez İlçe Kongresi 7 Ocak'ta yapılacak..

AK Parti Merkez İlçe Kongresi 7 Ocak'ta yapılacak..

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanlığının Genel Kurul Toplantısı 7 Ocak cumartesi günü saat 10.00'da başlayacak.


Şekerdere Bulvarı üzerindeki Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan ve mevcut Başkan Necati Okay'ın tek aday olarak katılmasının beklendiği kongreye Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın da katılacağı bildirildi.


Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın Kahramanmaraş ziyaret programı ise şöyle:


09:40-11:15 İstanbul - Kahramanmaraş (Havayolu ile )


11:45 AK Parti Merkez İlçe Kongresi ( Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi )


12:3 Valilik Ziyareti


13:00 Belediye Ziyareti


13:30 Yemek (Madoevi )


14:30 Kahramanmaraş İl Koordinasyon Toplantısı (Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi )


16:00 Göksu Elektrik Dağıtım A.Ş. ( Kahramanmaraş -Adıyaman ) (Ramada Otel'de )


19:00 Kahramanmaraş'tan Kayseri'ye Hareket (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2012, 13:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 9 yıl Önce

AK Parti merkez ilçe kongresi yapıyor ama ortalıkta ne ses ne de seda var. koskoca iktidar partisinin kongresi böyle sessiz sedasız tatsız tutsuz mu olmalıydı? mevcut başkan yeniden aday, ortada başka aday yok, neden başka aday çıksın ki, delege listesini kimse bilmiyor, işbaşındakiler eşini dostunu arkadaşını ve işçisi ile hısım ve akrabasını delege yazmış. böyle bir ortamda çıkacak başka bir aday sizce hiç seçimi alabilirmi? delege yazmanında bir kuralı var ama kimin umrundaki. partinin kurucuları bile sanırım delege yazılmamıştır. kimsenin tanımadağı bilmediği isimleri adeta sır gibi saklanan delegeler bugün tribünlerle yerlerini alacaklar ve tek listeye oy vererek gidecekler. partinin popülaritesi azalıyor, kimin umrundaki...bu rüzgar her zaman böyle esmez...bugün bu şekilde iş yaptığını sananlar yarın büyük hüsranlara uğrayabilirler. kimsenin garantisi yok. kimsenin yaptığı da yanına kar kalmaz. kalmamalı. gerek il gerekse de ilçe kongresi şehri kucaklamalı ama yok. bir elbistan kadar olamadık. tamı tamına 8 tane aday varmış diye duyuyoruz. zaten bu şehrin kurtuluşu da 2014 yılındaki büyükşehir belediye seçiminde kuzeyli bir ismin büyükşehir belediye başkanlığı koltuğuna oturmasında...siz ne dersiniz? kongrenin hayırlara vesile olmasını dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner63