AK Parti vekilinden itiraf gibi sözler...

AK Parti vekilinden itiraf gibi sözler...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve Milletvekili Adayı Veysi Kaynak, “İstikrarlı bir hükümet için milletimiz gayret içerisinde... Bizim gördüğümüz tablo şu. Milletimiz meselesine bizden daha çok sahip çıkıyor.” dedi. 


AK Partili Kaynak'ın bu sözleri adeta ,halkın inandığı görüşün partisine sahip çıktığı kadar,siyasetçinin halk için özellikle belirli konularda görevini yapmadığını ortaya koyuyor.Ve halk da gereken hassasiyeti siyaset kurumundan bekliyor.O zaman bu gerçeği gören sayın vekilin dilde söylemesinden çok icraatlarını halkın beklediğini buradan hatırlatmak isteriz.


 


Kaynak, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Beşen ve teşkilat üyeleriyle birlikte Rıdvan Hoca Yeraltı Çarşısında esnafları ziyaret etti.


Burada vatandaşla buluşup, sohbet eden Kaynak, ortaya çıkan tablonun ve vatandaşların ak kadrolara yaklaşımının memnuniyet verici olduğunu söyledi. “Milletimiz meselesine sahip çıkıyor” diyen Kaynak, “Seçime artık sayılı günler var. Kıymetli belediye başkanımızla ilçe başkanımızla arkadaşlarımızla bu günde yer altı çarşısındayız. Bizim gördüğümüz tablo şu. Milletimiz meselesine bizden daha çok sahip çıkıyor. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde istikrarlı bir hükümet doğması için daha hassas bir gayret içerisinde milletimiz” diye konuştu.


"1 KASIM SEÇİMLERİNDEN ÇOK DAHA UMUTLUYUZ"


AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerinde de Kahramanmaraş’ta çok başarılı bir sonuç aldığını anımsatan Kaynak, 1 Kasım seçimleri için beklentilerinin daha da ümit verici olduğunu belirtti. Kaynak, “Aslında 7 Haziran’da da Kahramanmaraş’ta çok iyi bir netice almıştık ama şimdi iktidarı sağlayacak bir sağduyunun Kahramanmaraş’ta hakim olduğunu görüyoruz. Bütün Türkiye’de de benzer sonuçlar çıkacağına ilişkin çok çeşitli yerlerdeki arkadaşlarımızla görüşmelerimiz, istişarelerimiz var. Dolayısıyla kurulmak istenen büyük oyunu milletimizin bozacağına olan inancımız gün geçtikçe artmaktadır. 1 Kasım seçimlerinden gerçekten çok daha umutluyuz. İnşallah hayırlı olacaktır. Bizi misafir eden kardeşimiz esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”


“AK PARTİMİZ TEK BAŞINA İKTİDARA GELECEK”


Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ise, 7 Haziran seçimlerinin ardından hem AK Parti teşkilatlarının hem de milletin bir muhasebe yaptığını kaydetti. Mahçiçek, “Bu muhasebelerden çıkan sonuçlara göre yeni çalışma yöntemleri belirlendi. Halkımızın muhasebesiyle partimizin muhasebesi örtüştürülmeye çalışılarak yeni bir çalışma programı yaptık. Bu çalışma programının sonunda gördük ki; bu değerlendirme ve çalışmaların olumlu sonuçları var. 7 Haziran’a göre çok daha iyi konumdayız, iyi durumdayız. Bugün de sayın Bakanımızla beraber esnaflarımızı geziyoruz. Görünen tablo AK Partimiz tek başına iktidara gelecek. Biz de elimizden geldiği kadar, arkadaşlarımızla, Bakanımızla beraber partimizin daha iyi noktalara taşınması için gayret gösteriyoruz. İnşallah hayırlısı olacaktır diye temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.  


Esnaflarla yapılan samimi diyalogların ardından, Muharip Gaziler Derneği’ni de ziyaret eden Kaynak ve beraberindekiler gazilerle sohbet ettiler.


Haber-Yorum


 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63