AK Partili Ünal o süreci açıkladı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş milletvekili Mahir Ünal uzun zamandır gündemi meşgul eden TBMM Meclis Başkanı Binali Yıldırım’ın istifa süreci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

AK Partili Ünal o süreci açıkladı!

Ünal, yarın seçim manifestosunun açıklanacağı Ankara Spor Salonu'nda düzenlediği basın toplantısında konuştu. AK Parti'nin yerel seçim sloganın "Memleket işi gönül işi" olacağını belirten Ünal: ‘''2014 seçimlerinden sonra artık seçimin gündemi günbegün değişiyor bunun temel sebebi de sosyal ağlar anlık iletişim ve özellikle dijital platformlarda hızlı akışkan bilgi alışverişinin ortaya çıkardığı hızlı gündem değişimi aslında’ dedi.

Bu sene AK Parti tarafından dijital seçim kampanyasının uygulamaya konulduğunu belirten Ünal şu şekilde konuştu: ‘Çevre dostu bir kampanya olacak. Çevreye duyarlı çevreyi yaşatmak ve korumak odaklı bir kampanya olacak. Görüntü ve ses kirliliği oluşturmayan bir kampanya olması. Bizim seçim kampanyamız çevre dostu dijital anlık veri alışverişi ve gündemi hızlı bir şekilde takip edebilen bir karakterde gerçekleşecek. Gece saat 12'de akadaylar.com'u açacağız. Orada adaylarımız seçim müziklerimiz olacak.

İKİ FARKLI SEÇİM KAMPANYASI

Kampanyamızın iki fazı olacak birinci fazımız 1-18 Şubat arasında ikinci fazımız 19 Şubat-31 Mart arasında olacak. 40 bin kişiyi ağırlayacağız. Sadece AK Parti adayları olacak. Manifestomuzun özeti 11 madde.

Salonda ana sloganı da gördünüz. Bu kampanyada yine bir ilki gerçekleştirdik. Ön kampanya yaptık. Ön kampanyamız tevazu samimiyet ve gayretle önce millet önce memleketti. Yarın Cumhurbaşkanımız açıklayacak fazların içeriklerini de açıklayacak.

VAKTİ GELDİĞİNDE BİNALİ BEY İSTİFA EDECEK

Yaşanan süreçte Binali Bey üzerinden bir bardak suda fırtına kopardılar. Binali Bey vakti ve saati geldiğinde kararını verdi ve açıkladı. Bu Binali Bey üzerinden özellikle CHP'nin yürüttüğü bir spekülasyondu. Sayın Meclis Başkanımız da açıklamasıyla bu tartışmalara son noktayı koydu.''

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63