AK Partili vekilden Baykal için dua!

AK Partili vekilden Baykal için dua!

Yerel seçimler öncesi siyasi liderler arasında gerginlik tırmanırken AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Emin Tutan, CHP Lideri Deniz Baykal'a ilginç bir şekilde dua etti. Tutan, 72 yaşındaki Baykal için, "Allah ona uzun ömür versin, 100 yaşına kadar yaşasın. 100 yaşına kadar da CHP'nin başında dursun" diyerek dua etti.

Bursa'da seçim bürosu açılışına katılan AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Emin Tutan, CHP Lideri Deniz Baykal'ı önce sert dille eleştirdi. Baykal'ı Ergenekon soruşturması sanıklarının ve vergi kaçakçılığı yaptığı iddia edilen işadamlarının avukatı olmakla suçlayan Tutan, Deniz Baykal'ın AK Parti'nin oylarının düşmesini sabırsızlıkla beklediğini kaydetti.

Mehmet Emin Tutan, "Ama bizim oylarımız azalsa da sana bir faydası olmaz Sayın Baykal. Sen milletin avukatı değilsin ki. Çetecilerin avukatı, vergi kaçakçılarının avukatısın. Sen önce kimin avukatı olduğunu öğren. Ama sakın yanlış anlamayın. Ben Deniz Baykal'a bir şey demiyorum. Deniz Baykal'a Allah uzun ömür versin. Şu an 72 yaşında. 100 yaşına kadar yaşasın, 100 yaşına kadar da CHP'nin başında dursun" şeklinde konuşması dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2009, 05:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67