Ali Öztunç: Kahramanmaraş'ın kaderini değiştireceğiz

Mecliste yaptığı konuşmalar ile büyük bir kitleye hitap eden CHP ve İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Milletvekili Ali Öztunç: “31 Martta hep birlikte Kahramanmaraş’ın kaderini değiştireceğiz” dedi.

Ali Öztunç: Kahramanmaraş'ın kaderini değiştireceğiz

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde konuşan Öztunç, Kahramanmaraş için yapacaklarını sıraladı. Yerel seçimlerde partiye değil adaya oy verilmesi gerektiğini belirten Öztunç: “ Hayrettin Güngör kazansa, Kahramanmaraş’ı Recep Tayyip Erdoğan değil Hayrettin Güngör yönetecek. CHP Kahramanmaraş’ı kazanırsa Kemal Kılıçdaroğlu değil Ali Öztunç yönetecek” dedi. 

CEKETİNİZİ ASIP OY ALMA DEVRİ BİTTİ

Ali  Öztunç şunları dile getirdi: “ Önümüzdeki hafta açıklayacağımız projelerimizle Kahramanmaraş’ın çevresine nasıl değiştireceğimizi göreceksiniz. Dünya'nı her tarafında hafif raylı sistem vardır. Kahramanmaraş’ta niye yok? Maraş'a hizmet niye gelmedi? AK Parti’ye Kahramanmaraş yıllardır oy verdi! ama hizmet yok? Niye yapmıyorsun? Ceketimi göndersem alırım zaten mantığı artım bitti. Yok öyle yağma”

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ’I YÖNETMİYOR

CHP ve İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Milletvekili Ali Öztunç konuşmasını şöyle sürdürdü: “Kahramanmaraş’ın kader seçimine doğru gidiyoruz. Yıllardır Kahramanmaraş’ı AK Parti yönetiyor, daha doğrusu yönettiğini sanıyor. Yönetemiyor, hiçbirşey yapmıyor. Ama bu 31 Martta hep birlikte Kahramanmaraş’ın kaderini değiştireceğiz. Millet ittifakı olarak şahsıma Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını layık gördüler. Ben bu görevi hayatımda aldığım en onurlu görev olarak görüyorum. Ve söz veriyorum; ‘Beni bilirsiniz, çalışkanımdır. Atom Karınca’ derler. 24 saatin 20 saati çalışırım. Daha çok çalışacağız. Bu iki ay içerisinde elimizi daha çok taşın altına koyacağız ve hep birlikte Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanacağız 

SADECE KAHRAMANMARAŞ DEĞİL TÜM TÜRKİYE CHP OLACAK 

Sadece Kahramanmaraş’ı değil tüm Türkiye’yi CHP ile İYİ Parti el ele vererek iyi yapacağız. Hep beraber biz memleket sevdalıları olarak bir araya gelmenin tüm Türkiye’de bir ayağa kalkış hamlesi yapacağız. Bunu için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğ’lu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir araya geldiler. Ellerini taşın altına koydular. Bir ittifak gerçekleştirdiler. Adına da milletten geldikleri için millet ittifakı dediler. Millet ittifakı olarak 31 Mart akşamı Türkiye’nin dört bir yanında İzmir’in dağlarında çiçekler açtırdığımız yine heryerde çiçek açtıracağız

BANA 5 YIL VERİN

Şimdi yerel seçimle gidiyoruz. Ben Kahramanmaraşlı hemşerilerimden beş yıl süre istiyorum. Bu kardeşinize inanın bu kardeşimize güvenin. Bana beş yıl verin. Beş yıl içerisinde Kahramanmaraş Akdeniz’in incisi olacak. Beş yıl sonra bambaşka bir Kahramanmaraş göreceksiniz. Yolsuzluğun bitirildiği bir Kahramanmaraş olacak. Bankamatik memuru olmayacak herkes çalıştığının karşılığını alacak. Hizmetini yapacak. 

BU MEMLEKET KENDİ EVLADINI SEÇECEK

Yok öyle yağma kimi göndersen gönder, bu memleket kendi evladını seçecek öyle atama adaylarla olmayacak. Kahramanmaraş’ın 695 mahallesini bilen, sorunlarını yakından bilen buralara girmiş, çıkmış herkesle de hasbial etmiş birisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı olacak. Maraşlı Hemşehrilerim; Ya bu seçime gideceksiniz Ankara'dan Maraş'a gelen Kahramanmaraş’ı bilmeyen birini Kahramanmaraş seçmeyecek. O eskidendi artık Kahramanmaraşlı Ankara'dan gelen atama ile gelen birine görev vermeyecek.

PARTİYE DEĞİL ADAYA OY VERİN 

Benim iddiam şu; Yerel seçimlerde partilere oy verilmez arkadaşlar. Yerel seçimlerde adaya oy verir. Bu seçimlerde bu gerçekleşecek. Hemşerilerime diyorum ki partiye değil adaya oy verin. Bu memleketi bilen Ali Öztunç kardeşimize atom karıncanıza oy verin. İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin başarılı aslan gibi adayları var bütün hemşehrilerime güveniyorum. Eğer bu seçimde Kahramanmaraş’ın kaderinin değiştirmezsek daha büyük sıkıntılarla karşılaşacağız”

Haber: Mustafa Kılınç

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 16:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet ozdogan
Ahmet ozdogan - 2 yıl Önce

Helalllll Ali Baba senin için CHP ye oy vereceğim

SIRADAKİ HABER

banner63