Alkış aday adaylığı başvurusunu yaptı

Alkış aday adaylığı başvurusunu yaptı

Ak Parti Kahramanmaraş Belediye Başkan Aday Adayı Jeoloji Mühendisi İsmail Şeref Alkış, adaylık başvurusunu Ak Parti İl Başkanlığı’na yaptı. Alkış bu gün saat 14:00’te parti binasına gelerek başvuru dosyasını Ak Parti İl Başkan Vekili Mustafa Sarıkaya’ya sundu. Alkış; “Halkın içerisinden gelen biriyim, tek amacım memleketime hizmet etmek”

Bazı parti yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda başvurusunu yapan Alkış, halkın içerisinden gelen birisi olduğunu ve tek amacının Kahramanmaraş’a hizmet etmek olduğunu söyledi. Alkış, sözlerinde başka bir yerden gelecek ithal bir adaya da karşı olduğunu belirterek, aday gösterilecek kişinin bu memleketten ve teşkilat içerisinden birisi olması gerektiğini vurguladı.

Alkış; “Artık seçim atmosferine girdik ve güzel bir seçim süreci yaşıyoruz. Ben ve diğer tüm aday adayı arkadaşlarımızın adaylıkları memleketimize hayırlı olsun. Niyetim sadece ve sadece memleketime layık olduğu hizmeti verebilmek. Şayet aday gösterilirsem ve belediye başkanlığını kazanırsam, bu memleketin eksiklerini ve çözüm önerilerinin ne olduğunu birebir biliyorum. Yani o koltuğu dolduracağımı ve halkımıza yeterli hizmeti verebileceğimden hiç kuşkum yok” diye konuştu.

Ak Parti İl Başkan Vekili Mustafa Sarıkaya ise, partinin adayı kesinleşene kadar tüm aday adaylarına eşit mesafede olacaklarını ifade ederek şunları söyledi: “Adayımız netlik kazanana kadar tüm aday adaylarına eşit mesafedeyiz. Adayımız belirlendiğinde ise hep birlikte tüm il, ilçe, kadın kolları ve gençlik kolları olarak adayımızın yanında seçimlere hazırlanacağız. Tüm aday adayı arkadaşlarıma bu zorlu yarışta başarılar diliyorum.”

Alkış daha sonra, müracaat dosyasını İl Başkan vekili Mustafa Sarıkaya’ya sundu. (www.kanal46.com)YASAL UYARI: HABER METNİ İLE FOTOĞRAFLARIN BASIN-YAYIN ORGANLARI VE İNTERNET SİTELERİ TARAFINDAN 'KANAL 46' ADI KAYNAK VE MAHREÇ GÖSTERİLSE DAHİ İKTİBAS EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAĞA UYMAYANLAR İDARİ VE MALİ CEZALARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. KANAL 46 BU KONUDAKİ TELİF VE YAYIN HAKLARINI SAKLI TUTAR.. KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR...


Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2008, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63