Balduk seçim bürolarını ziyaret etti

Balduk seçim bürolarını ziyaret etti

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulu, 29 Mart seçimleri öncesinde siyasi partilerin seçim bürolarını ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

KATSO yeni Yönetim Kurulu, yaklaşan yerel seçimler öncesinde Kahramanmaraş merkez ilçe ve Pazarcık’ta seçimlere katılan siyasi partilerin seçim bürolarını ziyaret etti.

28 Şubat Cumartesi günü gerçekleşen ziyarete, KATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Balduk, KATSO Meclis Başkanı Şahin Balcıoğlu, KASİAD Başkanı Abdulkadir Kurtul, KATSO Başkan Yardımcısı Serdar Zabun, Yönetim Kurulu Üyeleri Sermet Çuhadar, Kadir Gülkesen, Abdullah Şirikçi, Resul Altunköprü, Ahmet Şekeli, Salman Kaynar, Mehmet Kubilay Doğan katıldı.

KATSO Yönetimi sırasıyla Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Anavatan Partisi (ANAP), Büyük Birlik Partisi (BBP), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)ve Saadet Partisi (SP) seçim bürolarını ziyaret etti. Demokratik Sol Parti (DSP) ve Demokrat Parti (DP) adaylarının ve parti yöneticilerinin il dışındaki programları nedeniyle ziyaret gerçekleştirilemedi.

KATSO Yönetimi, merkez ilçede bulunan siyasi partilerin ardından Pazarcık ilçesinde seçimlere katılan partilerin seçim bürolarını ziyaret etti. Öğleden sonra gerçekleştirilen ziyaretler ise sırasıyla CHP, AK Parti ve MHP bürolarına yapıldı.

KATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Balduk, seçim bürosu ziyaretleri sırasında belediye başkan adaylarına seçim yarışında başarılar diledi. Sivil toplum örgütlerinin ve siyasi partilerin ortak hedefinin halka hizmet olduğunun altını çizen Balduk, “Hepimizin ortak amacı memleketimize ve ülkemize hizmet etmektir. Gelecekte Kahramanmaraş’ı marka şehirler içerisinde yer alması için birlikte çalışacağız. Kahramanmaraş’ın daha yaşanabilir şehir olması ve sosyal anlamda gelişmesini sağlamak için birlikte çalışacağız. Bizler oda olarak bu güne kadar bu yönde çalıştık. Bundan sonra da üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Ortak aklı iyi şekilde uygulayarak bunu başarabiliriz.” şeklinde konuştu.

Ziyaret edilen siyasi partilerin belediye başkan adayları ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, teşekkür ettiler. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2009, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER