Başkan adayı Okumuş, köyleri ziyaret etti

Başkan adayı Okumuş, köyleri ziyaret etti

AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan adayı Okumuş, köyleri ziyaret etti.KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan adayı Osman Okumuş, ilçeye bağlı köyleri ziyaret etti.


İlçeye bağlı Çakıroğlu, Kaledibi ve İmalı köylerine vatandaşlarla biraya gelen Okumuş,  gazetecilere yaptığı açıklamada, 10 yıllık belediyecilik birikimiyle ilçenin makus tarihini değiştirmek için yola çıktıklarını söyledi.


Kısıtlı imkanlar olmasına rağmen Beyoğlu belde belediyesinde yapılan hizmetlerin kendilerinin en büyük referansı olduğunu savunan Okumuş, şunları kaydetti: "Hizmet tecrübe ve birikim ister, sizlerden isteğimiz edindiğimiz tecrübe ve birikimleri ilçemizin geleceği için kullanmamıza izin vermeniz. Şehirlerimizde ne varsa belde ve köylerimizde de o olacak geldiğimiz yerde bunu başardık inanıyorum ki sizlerin sayesinde buralarda da başaracağız. Bizim yönetimimizle Türkoğlu'nun köyleri kısa zamanda Avrupa’nın köyleri ile yarışacak konuma gelecek."


Okumuş, köyde yaşayan vatandaşlardan seçim sürecinde kendilerine verecekleri desteğin ilçenin geleceğine olumlu bir adım olarak yansıyacağını sözlerine ekledi.


Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2014, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER