Başkan Coşkun: Göksun Cumhur İttifakı'nı sonuna kadar sürdürecek!

Göksun Belediye Başkanı ayrıca AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın: “Halktan gayet olumlu tepkiler alıyoruz. Cumhur ittifakının ruhuna uygun şeyler Göksun’da oluyor. MHP İlçe Başkanımız, Ocak başkanımız, AK Parti ilçe başkanımız ve mensupları hep beraber birlikte hareket etmenin telaşını yaşıyoruz” dedi.

Başkan Coşkun: Göksun Cumhur İttifakı'nı sonuna kadar sürdürecek!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında başlayan Cumhur ittifakı, Göksun’da tüm renkleri ile devam ediyor.

MHP Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül ve AK Parti Göksun Belediyesi Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, halkın içine indi. Tek tek Göksun esnafını gezen heyet adına KANAL 46’ya özel açıklamada bulanan AK Parti Göksun Belediyesi Adayı Hüseyin Coşkun Aydın: “Güzel yönü ki şu ki; Cumhur ittifakının ülke genelinde olduğu gibi Göksun’da da talep görmesi çok mutlu ediyor. Halkımız bu ülkenin geleceğini garanti etmenin peşinde. Bizleri de kendilerine hizmetkar etmenin peşinde. Allah’ın izni ile, bu milletin iradesi ile işler sonuna kadar gidecek. Gitmeye de devam edecek. Başkanlarımıza da teşekkür ediyorum. Cumhur ittifakına bu kadar rağbet etmeleri ülkelerini sevdiklerinin göstergesi olarak düşünüyorum. Göksun’da birlik beraberlik olunca soğuk bize işlemiyor. Güzel şeyler yapmanın ve halkımızı kucaklamanın peşindeyiz. Soğuk bizim alışkın olduğumuz bir husus. Göksun’da -5 derece olması önemli değil, insanların 25-30 derece olması bizi ısıtıyor. Yeni dönemde en büyük projemiz kentsel dönüşüm olacak. Göksun’da imar yapısını en iyi şartlara getirdik, bundan sonra ki en önemli husus kentsel dönüşüm alakalı olacak” dedi

LİDER NE DERSE O OLUR

MHP Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün, MHP tabanın Devlet Bahçeli’nin emrinde olduğunu belirterek şunları kaydetti: “Türkiye’nin her yerinde AK Parti ve MHP cumhur ittifakı ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Bizde burada Cumhur ittifakı kapsamında Hüseyin Coşkun Aydın Başkanımızın yanındayız. 31 Martta bu zaferi hep birlikte kutlayacağız. MHP tabanı liderinin arkasındadır. Devlet Bahçeli ne diyorsa MHP tabanı onu diyordur. Kesinlikle ayrılı gayrılı bir durum olmaz. MHP tabanı Cumhur ittifakını çok sağlam şekilde sahip çıkıyor”

GÖKSUN FARKLI BİR İLÇE

AK PARTİ Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül’de şunları söyledi: “Biz akrabası bol olan bir ilçeyiz. Hepimiz birbirimiz tanırız. Onun için bizde ittifak daha da kuvvetli. Fatih Üstün Başkanım ile dostluğumuz eskiye dayanır. Belediye başkan adayımıza en yüksek oy oranı ile bu işten çıkmak istiyoruz. Türkiye’de en yüksek oy oranı ile çıkmak istiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör bizim hemşerimiz. Onu da kollamamız lazım”

Haber: Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63