Başkan Okay sorunları yerinde inceledi

Başkan Okay sorunları yerinde inceledi

 


Hem teşekkür, hem de icraat


Dulkadiroğlu belediye başkanı Necati Okay,Dulkadiroğlu Belediyesine bağlı mahallelerde incelemelerde bulunarak, halka seçimlerde kendisine gösterdikleri teveccüh için teşekkür etti.


Konuyla İlgili açıklama yapan Dulkadiroğlu belediye başkanı Necati Okay , “Aslında bu ziyaretlerin iki amacı var. Birincisi vatandaşa borcumuz olan şükran duygularımızı iletmek, ikincisi ise ihtiyaç ve talepleri yerinde gözlemlemek. Bu geziler teşekkür ziyaretleri olduğu kadar teknik inceleme gezileridir aynı zamanda. Görevli arkadaşlarımız bizimle birlikte mahalle mahalle dolaşıyorlar ve raporlarını tutuyorlar.”


Tutulan raporların hizmet programlarında öncelikli olarak aldığını belirten Okay, bu program çerçevesinde de hareket edeceklerini belirtti.


AK Parti Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ömer Debgici ise ziyaretlere eşlik etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek;  “ 30 Mart sonrası yapmayı çok istediğimiz teşekkür gezimizi bugün ve bundan sonra ki birkaç gün sürdüreceğiz. Bölgemiz bizlere rekor düzeyde destek vermiştir. Teşkilatlarımız ve belediyemiz el birliği ile inşallah bölgemizin ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışmalar yapacaklardır. Temel amacımız ulaşamadığımız veya bize ulaşamayan tek bir vatandaşımız dahi kalmayana dek çalışmaktır. Gördüğümüz ilgi ve teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun etti.” dedi.


 


Başkan Okay, Beşenli, Küçüknacar, Kazanlıpınar, Kuzucak, Bulanık,  Yusufhacılı, ve Dereköy mahallelerini ziyaret etti.


Selçuk Kılınç

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67