Başkentçi, AK Parti adaylarını yazdı!

Başkentçi, AK Parti adaylarını yazdı!

Ak Parti'ye yakınlığıyla bilinen Ak Parti kulisleriyle tanınan twitter kullanıcısı Başkentci son yorumunda Ak Parti'nin Kahramanmaraş Milletvekili adaylarını yazdı.


Fuat Avni gibi son dönem Twittter’ın yakın takip edilen ve Başkent gündemi ile ilgili verdiği bilgilerin çoğunun doğru çıktığı gözlenen Başkentçi bugün sabah saatlerinde Kahramanmaraş Milletvekili adaylarını açıkladı.


Kahramanmaraş'ta listeler merakla beklenirken Başkentçi bugün ise illerin olası adaylarını yayınlamaya başladı. Kahramanmaraş için de Mahir Ünal, Nursel Reyhanlıoğlu, Veysi Kaynak, Sevde Beyazıt Kaçar, Mehmet Uğur Dilipak ve Nevzat Pakdil'in ismini yazdı.


Geçtiğimiz gün düzenlenen Ak Parti kongresi sonrası MKYK’nda yer alan Metin Doğan listeye girmesi ve milletvekili adaylığına da yine kesin gözüyle bakılmasını sağlamıştı. Fakat Başkentci, Metin Doğan'ın adını Kahramanmaraş listesinde yazmadı. Ayrıca yine listede kesin olacağı düşünülen Şanlıurfa belediye başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Celalettin Güvenç'in de Şanlıurfa listesinde olduğunu yazdı. 


Şimdi ise gözler Kahramanmaraş için açıklanacak listelere çevrildi. Bakalım Başkentçi yanılıyor mu?


ÖZEL HABER/İsmail BOZDOĞAN

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2015, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63