BBP Kahramanmaraş'ta 'Evet' mitingi yapacak!

BBP Kahramanmaraş'ta 'Evet' mitingi yapacak!

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) Kahramanmaraş mitingi 7 Eylül 2010 Salı günü saat 16.00'da yapılacak.

Kahramanmaraş Müftülük Meydanı'nda düzenlenecek olan mitingde, BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, halka hitap edecek.

BBP Genel Merkezi tarafından yapılan açıklamada, BBP Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından, mitinge katılacak olan vatandaşlara ve partililere, 10 bin adet Eski BBP Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun yüz maskesi dağıtılacağı bildirildi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2010, 10:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 11 yıl Önce

BBP Maraşta evet mitinği yapacak, acaba diyorum rahmetle andığımız sayın Muhsin Başkan sağ olsaydı bu anayasa değişikliğine evet dermiy di.? Rahmetlinin helikopteri düştüğünde bu AKP hükümeti kazanın yerinin bulunması için neden çaba göstermedi.? Bence rahmetli sağ olsaydı kesinlikle bu anayasa değişikliğine HAYIR derdi.... Sayın edip özbaş'ın Aksu tv de söylediği gibi avcı kekliği ile ilgili sözler söylemişti.Gerçekten çok doğru sözler.Buradan edip özbaş'a o günkü söyleşinden dolayı teprik ediyor o gün yaptığı söyleşiden dolayı çok fikirler değiştirdiği kanısındayım. Tüm milliyetçiler bir kez daha düşünmeli AKP nin tuzağına düşmemeli. saygılar

Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 11 yıl Önce

BBP neyin peşinde koştuğunu halka anlatmalıdır. Ökkeş beyin yazısında da ifade ettiği gibi; "BPP bir partiden ziyade AKP"nin yan kuruluşu gibi hareket ediyor. Maalesef kamuoyu tarafından da böyle algılanıyor.." Bakın ökkeş bey bu konuda neler yazmış: "Büyük Birlik Partisi ise kampanyada evetçilerin yanında yer alarak, kraldan fazla kralcı bir tavır ve duruş sergilemektedir. Özellikle bir siyasi parti ve onun lideri böyle bir kampanyada kendi argümanlarını ve kendi resimlerini kullanmalı. BBP ise Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu"nun zulüm mahkemelerinde çekilmiş resimleri dâhil, her argümanı kullanmaktadır. Bu davranış biçimi başta Rahmetli Muhsin Başkan"a ve O"nun arkadaşlarına, kurulduğu günden beri dik duruşun adresi olan BBP"nin misyonuna ve Alperenlere karşı sorumsuzluktur. Bu gibi oportünist (fırsatçı) yaklaşımlara karşı durmak, bu hareketin varlık sebebi olduğunu bir kere daha hatırlatmakta fayda var. Türkiye"nin her tarafında billboardları süsleyen "24 saat kesintisiz demokrasi için evet" afişlerinin sağ köşesine Rahmetli Muhsin Başkan;ın zulüm mahkemesinde çekilmiş resmini kullanmışlar. Bu çok çirkin bir hareket... ;Yetmez ama evet afişlerinde de rahmetli Muhsin Başkan;ın resimleri kullanılmış. Bu mantık kabul edilemez Böyle bir kampanya yürütmek yanlış ama, yapıyorsunuz diyelim. O zaman kendi resminizi afişlere koyar tepe, tepe kullanırsınız. Mesela: Saadet Partisi de evet diyor. Ama onlar sizin gibi trilyonluk kampanya yürütmüyor. Bu afişlerin billboardlara çıkması ile birlikte Türkiye"nin her tarafından hepimize tepki telefonları yağıyor. Muhtemelen bu tepkiler BBP de sorumluluk sahiplerine de geliyor. ...Rahmetli Muhsin Başkan"ın hukukunu korumak ve sorulacak bir hesap varsa bunu sormak, her Ülkücünün vazifesidir." Biz de soruyoruz BBP'li kardeşlerimize.....ne yapıyorsunuz sahi siz?

gökhan
gökhan - 10 yıl Önce

Muhsin Başkanımız Sağ Olsa O Bazı Kendini Bilmezler Gibi Hareket Etmezdi, Evet i Can-ı Gönülden Desteklerdi, ALLAH'ın İzniyle Maraşımızdan Da En Az Yüzde 80 Çıkacaktır. Ha BBP'nin Duruşunu Laf Edenler, BBP İdeolojisiyle AK Parti'nin Ki Aynıdır, Öyle Olmasa Zaten Sayın Muhsin Başkanımız MHP De Kalırdı. 13 Eylül De Felaket Tellallığı Yapanlara Ağzının Payını Vermek Dileğiyle, Selamlar..

SIRADAKİ HABER

banner63