Belediye makam aracı düğün arabası oldu!

Belediye makam aracı düğün arabası oldu!

Zonguldak'ın Çatalağzı Belde Belediye Başkanı Mehmet Alim'in makam otomobili süslenerek, başkan vekili ve meclis üyesi Dursun Ali Uzun'un kızının düğün arabası olarak kullanıldı.

Kent merkezinde park halinde görülen Belediye Başkanı Alim'in 67 AN 300 resmi plakalı makam otomobili, Uzun'un kızı Eda Uzun ile damat Deniz Baydar'ın baş harflerini içeren süslemeleriyle dikkat çekti. Alim'in şoförünün kullandığı otomobil, daha sonra stüdyoda fotoğraf çektiren gelin ve damadı da alarak bulunduğu Gazipaşa Caddesi'nden ayrıldı.

Belediye Meclis Üyesi Uzun, konuya ilişkin “ellerinde güzel araç olmadığı için düğün arabası olarak makam aracını kullandıklarını” ifade ederek, şöyle konuştu:

“Düğün için araba isteyen vatandaşların da taleplerini karşılıyoruz. Vatandaşla her şeyi paylaşıyoruz. Ben de belediye başkan vekili olarak makam aracını kullanmışım da ne olmuş? Vatandaşım da bana düğün arabam yok desin verelim. Bize onu vatandaş aldı. Çatalağzı Belediyesinin bütün araçları halkımızın emrinde. Ayrıca, düğün arabası olarak yakıt parasını kendimiz ödedik.”

Belediye Başkanı Alim'e ise cep telefonu kapalı olduğundan ulaşılamadı. (Hürriyet)

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2010, 22:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63