'Bu yollar ve hizmetler yaşadığımız yerlere layık değil'

'Bu yollar ve hizmetler yaşadığımız yerlere layık değil'

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Mesut Dedeoğlu, MHP Türkoğlu ilçe Başkanı Orhan Sarı İl ve İlçe Teşkilatı üyeleri ile birlikte Türkoğlu İlçesine Bağlı Beyoğlu, Şekeroba, Kılılı ve Yeşilyöre Beldelerinde Seçim büroları açılışı yaptı. Açılışta, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Mesut Dedeoğlu ve Seçim Komitesi Başkanı Tahsin Mağralı birer konuşma yaptılar.

Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Mesut Dedeoğlu, Beyoğlu Beldesi'nde Yapmış oluğu konuşmada, Kayseri- Kahramanmaraş kara yolu çalışmalarının başarısızlıkla sonuçlandığına değinerek. şöyle konuştu:

"Şimdi özel idarenin parasını mahcup oldukları için Kahramanmaraş Kayseri kara yoluna harcıyorlar beceriksizliklerine bakın 120 milyon Türk Lirası harcadıkları proje boşa çıkmıştır. Dev gibi dağları yıktılar boş kaldı yeniden projelendiriyorlar. Şu anda yolu başka bir hat üzerine kurmaya çalışıyorlar hiçbir yere bakmanıza gerek yok şu anda etrafınıza bakının yollarımız berbat bu yollar ve hizmetler yaşadığımız yerlere layık değil diyeceksiniz ki siz gelirseniz ne yapacaksınız eğer bizler nasip olur da gelirsek, Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli 2023'e kadar ülkemizde yaşayan vatandaşlarımıza 100 projelik bir taahhütname vermiştir. "

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2011, 07:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63