Cafer Tatlıbal'dan yine ilginç sözler!...

Cafer Tatlıbal'dan yine ilginç sözler!...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dr. Cafer Tatlıbal, katıldığı TV programında sarf ettiği ilginç sözleri ile gündeme yine damgasını vurmayı başardı.

Kahramanmaraş’tan uydu yayını yapan Aksu TV’de önceki akşam yayımlanan ve Turgay Terzibaş’ın hazırlayıp sunduğu ‘B Planı’ isimli programa canlı yayın konuğu olarak katılan Cafer Tatlıbal, ulusal ve yerel gündemdeki konular hakkında görüşlerini açıkladı.

12 Eylül Pazar günü yapılacak olan referandumda vatandaşların ‘Evet’ oyu vermelerinin Türkiye’nin ve milletin geleceği için çok önemli olduğunu vurgulayan Tatlıbal, anayasa değişiklik paketinde nelerin yer aldığını vatandaşın basın-yayın organlarını çok iyi takip ederek öğrendiğini ve tahmin edilenden fazla bilgi sahibi olduğunu ileri sürdü.

Kahramanmaraş siyasetine de değinen Milletvekili Cafer Tatlıbal, yaklaşık 2 saat süren programda bir soru üzerine; “Fatih Mehmet Erkoç bence milletvekili adayı olmaz. Henüz yaşı genç ve tecrübe kazanması lazım. Gördüğüm kadarı ile önceden beri belediyeciliğe karşı bir ilgisi var. Belediye başkan adayı olabilir. Kaldı ki; milletvekili adayı olmayacaksa, belediye başkan adayı olmayacaksa neden il başkanlığı gibi bir angaryayı taşısın ki…” şeklinde garip ifadeler kullandı.

Terzibaş’ın; “Sayın Tatlıbal böyle düşünmenize hayli şaşırdım. İl Başkanlığı bir angarya mı? Bu koltukta oturan insanların illa ki belediye başkanı ya da milletvekili adayı mı olması lazım? Peki, siz böyle bir angaryayı taşıyarak mı milletvekili oldunuz?” şeklindeki sorusu üzerine de; “Elbette; AK Parti’de değil ama Fazilet Partisi’nde il başkanlığı yaptım. Bu angaryayı ben de taşıdım” diye konuştu.

AK Parti Milletvekili Dr. Cafer Tatlıbal’ın bu ilginç görüşü kent gündeminde büyük yankı yaptı. (www.kanal46.com)
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2010, 08:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatma kara
fatma kara - 10 yıl Önce

bir insanın geçmişteki yaptıkları gelecekte yapacaklarına teminattır.BU sayın vekilimizin geçmiş dönemde genel müdür yaptığı yıllarda hizmeti varmı.Başbakanımız ne diyor sizi hatırlatacak bir ESER bırakın.Varmı sayın abimizin bir eseri.Mevcutların memleket adına birkatkılarının olmayacagını olmadını bildiğimiz halde oy vermemizdeki tek unsur başbakanımız degilmi.Başbakanımız bu memlekete ne verdi iş adamlarının yerine gelmeyen sözleri dışında ne verdi bu memlekete.Boş ver maraşın adamının yaptırdığı dersliği okulu ne için yaptırdığı malümlarınız.Genel bütçeden Maraşa hangi okul hangi sağlık ocagı hastane yapıldı. ilimize hangi yatırım geldi.Böyle saça böyle tarak.selamlar.

SIRADAKİ HABER

banner63