CHP Seçim Bürosunu açtı

CHP Seçim Bürosunu açtı

CHP Kahramanmaraş Seçim Bürosunu düzenlenen törenle açtı. Eski Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Celal Doğan'da katıldı.


KAHRAMANMARAŞ (AA) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat, "Türkiye'nin kaderini değiştirecek bir seçime doğru gidiyoruz" dedi.


Özbolat, partisinin Kahramanmaraş seçim irtibat bürosu açılışında yaptığı konuşmada, 12 yıl boyunca Türkiye'yi yöneten hükumetin artık yolun sonuna geldiğini ve yapılacak olan seçimin son seçimleri olduğunu savundu.


AK Parti Hükumeti'nin dünya siyasi tarihinde görülmedik duyulmadık bir rüşvet ve yolsuzluk batağına bulaştığını iddia eden Özbolat, "Türkiye'nin kaderini değiştirecek bir seçime doğru gidiyoruz" dedi.


Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ünal Ateş ise ülkenin 16'ncı ekonomisine sahip olan Kahramanmaraş'ın yaşanabilirlik sıralamasında 62'nci sıralarda olduğunu, göreve gelir gelmez bu durumu düzelteceğini ifade etti.


Konuşmaların ardından Seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi.


Programa, eski Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Celal Doğan, CHP ilçe başkanları ve belediye başkan adayları ile ilgililer katıldı.


(AA)

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2014, 08:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63