Daşcı: '30 Mart'ta güneş farklı doğacak'

Daşcı: '30 Mart'ta güneş farklı doğacak'

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Belediye başkan adayı Mustafa Daşcı ekip çalışmasını göstermek adına meclis üyesi adaylarının da içinde olduğu ekibiyle mahalleden mahalleye esnaftan esnafa koşturuyor.

Gittiği yerlerde büyük coşkuyla karşılanan Mustafa Daşcı kendini ve seçilmesi halinde yapacaklarını anlatıyor. Suyun %50 ucuzlayacağını ve işsiz gençler için meslek garantili kurslar açacağını tekrar belirten Daşcı halkı artık uyanmaları konusunda uyardı.

Yaşlısından gencine fakirinden zenginine kadınından erkeğine memurundan emeklisine esnafına herkesle tek tek ilgilenmeye dikkat eden MHP Belediye başkan adayı Mustafa Daşcı, duruşuyla herkesin takdiriyle karşılanıyor. Projelerinin de en başında yer alan "ortak akılla iş yapılması" projesini şimdiden hayata geçirmiş gibi görülen Mustafa Daşcı "halkın fikirlerini" soruyor.

Sakarya mahallesi sakinlerinin de fikirlerini öğrenen Daşcı, "30 Mart'ta Kahramanmaraş'ta güneş çok farklı doğacak" dedi.Sakarya mahallesindeki toplantıda yaptığı konuşması mahalle sakinlerinin coşkulu alkışlarıyla sık sık bölündü. Artık geri sayımın başladığını belirten Daşcı, halkla karşılıklı geri sayım yaptı.

Gün geçtikçe Mustafa Daşcı'nın mahalle mitingleri kalabalıklaşmasıyla birlikte sevgi seline dönüşmesi de dikkat çekici.

MUSTAFA DAŞCI’DAN PAZAR ETKİNLİKLERİ

Kahramanmaraş MHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Daşcı Pazar günüde boş durmadı. Çamlık'ta halka açık mangal partisi, araç konvoyu ve duraklı mahallesi mitinglerinde coşkulu kalabalık Mustafa Daşcı yı sevgi seline boğdu.

Çamlık ta düzenlenen mangal partisine katılım oldukça fazlaydı. Havanın soğuk olması ve yağmurun sürekli yağmasına rağmen halkın oldukça fazla katılımı gözlerden kaçmadı. Ardından düzenlenen araç konvoyuna katılımda oldukça kalabalıktı. Araçların yaklaşık 2 km'lik konvoyu adeta Mustafa Daşcı nın gövde gösterisine dönüştü.

Duraklı mahallesinde sonlanan araç konvoyunun ardından burada mitinge geçildi. Mahalledeki kalabalık oldukça şaşırtıcıydı. Binlerce insan soğuk demeden yağmur demeden sevgi gösterileri içinde Mustafa Daşcı nın konuşmalarını dinledi. Duraklı mahallesindeki miting Mustafa Daşcı'nın şu ana kadar bütün adayların mitingleri de dahil olmak üzere en kalabalık miting olarak değerlendirildi.

Duraklı mahallesindeki mitingde yaptığı konuşmasında seçim çalışmalarından da bahseden Mustafa Daşcı, günün programının yalnızca bunlarla sınırlı kalmadığını belirterek; saat 14:00 de Kocabeyli (Karacaoğlan) mitingi, saat 16:00 da Erkenez mitingi, saat 17:00 da halk otobüsçüleri ziyareti, saat 19:15 te Egemenlik mahallesi, ardından saat 20:00 Kanlıkavaklılar ziyareti olduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2009, 06:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat Yıldız
Kürşat Yıldız - 13 yıl Önce

Evet 30 Mart sabahı Güneşin bir başka doğacağına bağımsız halk olarak bizlerde inanmaya başladık. Haydi hayırlısı

SIRADAKİ HABER

banner66

banner67