Davutoğlu'dan sürpriz iftar ziyareti!

Davutoğlu'dan sürpriz iftar ziyareti!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve kızı Hacer Davutoğlu ile Ankara'nın Mamak semtinde yaşayan Baydan ailesinin iftar sofrasına konuk oldu.


Başbakan Ahmet Davutoğlu, sürpriz yaparak Mamak'ta yaşayan Baydan ailesinin iftar sofrasına, eşi Sare Davutoğlu ve kızı Hacer ile konuk oldu. Baydan ailesi, Başbakan Davutoğlu ve ailesini karşıladı. Davutoğlu ve ailesi, ziyarete gittikleri Baydan ailesinin sofrasında oruçlarını açtı. Eşi İsmail Baydan'ın rahatsızlığı nedeniyle geçimini gözlemecide çalışarak sağlayan Afife Baydan, bu ziyaret karşısında duydukları şaşkınlığı dile getirdi. Kendisinin bu ziyaretten 1-2 saat önce haberi olduğunu belirten Afife Baydan, bu ziyaret karşısındaki şaşkınlığına işaret etti. Her ihtimale karşın hazırlığını yaptığını söyleyen Afife Baydan, "Sonra iftar saatine doğru evimizin önünde Başbakanımızı ve ailesini görünce çok şaşırdım. Rüyamda görsem inanmazdım. Şaşkınlıktan, mutluluktan önce hiçbir şey konuşamadık. Başbakanımız konuştu, biz dinledik" şeklinde konuştu.
Davutoğlu ailesinin Baydan ailesiyle bir süre sohbet etmesinin ardından, hatıra fotoğrafı çektirdiği kaydedildi. Mahalle sakinlerinin de Davutoğlu ve ailesine yoğun ilgi gösterdiği öğrenildi.
(İHA)

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2015, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63