Davutoğlu ile ilk AK Parti kampı

Davutoğlu ile ilk AK Parti kampı

Başbakan Davutoğlu'nun ilk kez başkanlık edeceği AK Parti İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın 23'üncüsü Afyonkarahisar'da bugün gerçekleştirilecek.


AK Parti'nin düzenlediği 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın yapılacağı Afyonkarahisar'da kent genelinde geniş güvenlik önlemleri alındı.  


AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ilk kez başkanlık edeceği, NG Güral Termal Otel'deki toplantı öncesi kent genelinde geniş güvenlik önlemlerinin yanı sıra otel ve çevresinde de güvenlik en üst seviyede tutuluyor.


Üç gün sürecek toplantının yapılacağı otelde, "böcek" diye tabir edilen dinleme cihazlarına ilişkin aramalar yapıldığı öğrenildi. Otelin giriş ve çıkışları özel güvenlik aracı ile kayıt altına alınırken, kampı takip edecek gazetecilerin görev yapacağı alan da güvenlik şeridi ile çevrildi. 


Başbakan Davutoğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayacak AK Parti Afyonkarahisar kampına, bakanlar, milletvekilleri, genel merkez yöneticileri ve parti kurucularının eşleriyle birlikte katılacak.(AA)

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2014, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63