DP'nin adayı İlyas Fatih Kısacık

DP'nin adayı İlyas Fatih Kısacık

Demokrat Parti (DP) Kahramanmaraş Belediye Başkan adayını açıkladı. Bilgisayar Mühendisi İlyas Fatih Kısacık Demokrat Parti Kahramanmaraş Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Kısacık, yerel seçimlerde iddialı olduğunu belirterek ciddi bir seçim yarışı çıkartacağını söyledi.

DP İl Başkanı Ramazan Deveci ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda konuşan Kısacık, plan ve projeleriyle seçim yarışında iddialı olduğunu söyledi. Kısacık; “Bu günden itibaren Kahramanmaraş Belediyesinde bahane dönemi bitmiştir. Çok ciddi projelerimizle bu yarışta bizde varız. 30 Martta belediye başkanlığını kazandığımızda, hizmetlerimiz sadece kentte değil Türkiye genelinde konuşulacaktır. Ben siyaseti, yöneticilere bırakıyorum, tek düşüncem birikimlerimi memleketime ve halkıma yansıtmak Kahramanmaraş’a hak ettiği hizmeti sunmaktır” dedi.

DP İl Başkanı Ramazan Deveci ise, seçimlerde aday çıkartmayacaklarına yönelik ortaya atılan spekülasyonların gerçeği yansıtmadığını ve adaylarını açıklayarak bu iddialara en güzel cevabı verdiklerini söyledi. Deveci şöyle konuştu: “Demokrat parti tabanı olan ve her seçimin en iddialı partilerindendir. Bu seçimde de yarışta olacağız ve seçime renk katacağız. Bazı iddialar ortaya atılmış ve aday çıkartılmayacağımız söylenmişti. Çıkarttığımız adayımızla bir kez daha seçimlerde ne kadar iddialı olduğumuzu göstermiş olduk” diye konuştu.

BAZI İLÇE VE BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI DA AÇIKLANDI

Öte yandan, Demokrat Parti’nin Andırın Afşin ve Türkoğlu ilçeleri ile Göksun’un Büyükkızılcık, Merkez Fatmalı, Döngele ve Türkoğlu Kılılı Belde Belediye başkan adayları belli oldu. Andırın’da, Ali Çatalbaş, Afşin’de Mehmet Taşkale, Türkoğlu’nda Cafer Güçlü, Büyükkızılcık Beldesinde Abdullah Gökkaya, Fatmalı Beldesinde Mehmet Gün, Döngele Beldesinde Ahmet Çabuk ve Kılılı Beldesinde Mehmet Kekeç Demokrat Parti’nin Belediye Başkan adayları olarak gösterildiler. (www.kanal46.com)


YASAL UYARI: HABER METNİ İLE FOTOĞRAFLARIN BASIN-YAYIN ORGANLARI VE İNTERNET SİTELERİ TARAFINDAN 'KANAL 46' ADI KAYNAK VE MAHREÇ GÖSTERİLSE DAHİ İZİNSİZ OLARAK İKTİBAS EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAĞA UYMAYANLAR İDARİ VE MALİ CEZALARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. KANAL 46 BU KONUDAKİ TELİF VE YAYIN HAKLARINI SAKLI TUTAR.. KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR...

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2009, 16:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
dilara
dilara - 12 yıl Önce

Sayın KISACIK ı aday olarak görünce insanın "daha önce nerelerdeydiniz "diyesi geliyor.Bu memleketi 20 yıldır AKP yönetimine teslim etmiş ve yerimizde saydığımızı görmüş sade bir vatandaşım.Sayın KISACIK 'ı bulunduğum bir toplantıda gördüm ve uzaktan gözlemledim;kendinden emin yapacağı çalışmalarıyla memlekete hizmet edebileceğine emin olduğum,belediyecilik konusunda memleketimi yurtiçinde ve yurtdışında temsil edebileceğine inandığım bir siyasetçi....YOLUNUZ AÇIK OLSUN İNŞALLAH MEMLEKETİMİZİ SİZİN GİBİ BİRİNE EMANET EDERİZ

SIRADAKİ HABER

banner63