Erkoç da başvurusunu yaptı

Erkoç da başvurusunu yaptı

Ak Parti Kahramanmaraş Merkez İlçe eski Başkanı Makine Mühendisi Fatih Erkoç Ak Parti’den Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını yaptı.

19 Aralık Cuma günü saat 14.00’te Ak Parti İl Başkanlığı’na gelen Erkoç, müracaat dosyasını Ak Parti İl Başkan Vekili Mustafa Sarıkaya’ya sundu.

Erkoç, genç yaşından itibaren memlekete hizmet etme duyguları ile yetiştiğini belirttiği konuşmasında, hizmet bayrağını daha ilerilere taşımak için aday adayı olduğunu söyledi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Okay, İl Genel Meclisi Başkanı Fatih Paköz, Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çetinkaya, Ak Parti Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri, Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Öz, Attarlar Odası Başkanı Hüseyin Balbaba, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Cafer Tepe, Kapzımanlad Odası Başkanı H. Mehmet Çamkeser ve bir grup muhtarın da hazır bulunduğu müracaata çok sayıda partili katıldı.

Erkoç, 1994 yılından bu yana Türkiye genelinde başlayan belediyecilik ve hizmet anlayışını daha ilerilere taşımak için yola çıktığını ifade ederek şunları söyledi: “Genç yaşlardan itibaren siyasete ve memlekete hizmet etme düşünceleri ile yetiştim. Ben inanıyorum ki Ak Parti içerisinde yer alan her fert bu memleket için ‘taş üstüne taş koyma’ anlayışı içerisinde. Bende, öğrencilik hayatımı tamamlayıp, iş hayatına başladıktan sonra bu parti içerisinde yer aldım ve merkez ilçe başkanlığı görevinde bulundum. Şimdi de Kahramanmaraş’a belediyecilik noktasında hizmet etmek istiyorum. Bu amaçla yola çıktık. Eğer bu görev bize tevdi edilirse, 1994 yılından başlayan ve Ak Parti ile devam eden belediyecilik misyonunu sürdürmek ve hizmet bayrağını daha ileri taşımak istiyorum.”

Erkoç, daha sonra müracaat dosyasını Ak Parti İl Başkan Vekili Mustafa Sarıkaya’ya sundu. Sarıkaya, seçimlere birlik ve beraberlik içerisinde gittiklerini belirterek, kim aday olursa teşkilat ve aday adayları olarak onun yanında yer alacaklarını söyledi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2008, 14:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
seda akyol
seda akyol - 12 yıl Önce

Bizler bu şehirde canla başla çalışan bir grup Sağlık Personeliyiz.Defalarca buradan sesimizi duyurmak istedik ama her defasında insanlar kulaklarını tıkadı bizlere.Buradan halkın sesi olan bir haber sitesinden duyurmalarımız cılız kaldı.veya kaliye alınmadık.Bizlerde önümüzdeki yerel seçimlerde bizleri kaliye almayan iktidar partisinin başta vekilleri olmak üzere,yerel siyasetcileri ve sesimize kulak vermeyenleri tüm idarecileri kaliye almayarak iktidar partisine oy vermeyeceğiz.'Ben yaptım oldu' diyen zihniyete bizlerde artık biz yaptık oldu diyeceğiz.Sağlılarımızla...bir grup sağlık çalışanı..

esat coşkundeniz
esat coşkundeniz - 12 yıl Önce

zulüme uğramış insanlar dertlerini ne kadar anlattıysada zalimin yanındakiler in kulakları duymadı,gözleri duymadı.eden bulur sözünü asla unutmayın.yaptığınız zulüm eziyet size aynen dönecek hak yerini bulacaktır.peygamberimiz bile zulümden hicret etmek zorunda kalmış ama yıllar sonra zaferle mekke ye dönmüştür.iktidar sarhoşluğundan gözü dönmüş biçareler gün gelecek uyanacaksınız.siz uykudasınız,soğuktan donup öleceksiniz ama uyku size çok hoş geliyor..ama siz zafer sarhoşluğundan farkına varamayacaksınız.bu koltuklar gidince insanların yüzüne hangi cesaret ve olmaya yüzünüzle çıkacaksınız.kılıcınız sadece tek yönlü mazlum gariban insanları kesiyor.çok adil iseniz heriki tarafıyla kesin.sıkıysa.....koltuklarınhakkınıveremeyenler eski halefleri gibi eski çöplüklerine dönecektir.buda size kapak olsun...

ozan çelik
ozan çelik - 12 yıl Önce

. ak parti maraştan 'odun' koysa kazanır. çünkü odun etliye sütlüye karışmaz. millet zaten çalışıyor, işler yürüyor. birde seçilenlerin akraba atamaları, kendi adamını kollamalarıylamı uyraşsın,, biz 'odun' aday istiyor. odun aday zalimin yananda yer almaz. adam zalimse iş bilmezse görev yapamaz ve kenara çekilir. millet kurtulur. kimseyi yerinde tutmak için çalışmalar yapamaz. belediye başkanıda odun olsun. heryerde adam gibi aday aranırken biz bize başkanlık yapacak iyi bir 'odun' bulalım. fotoğrafı yakışıklı bir odun olsun. mümkünse kızılcık ağacından.

SIRADAKİ HABER

banner63