FLAŞ: AK Parti'den kopuşlar başladı!

FLAŞ: AK Parti'den kopuşlar başladı!

29 Mart 2009’da yapılacak olan yerel seçimler için 70 gün kalırken, diğer illerde olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da iktidar partisinden aday olamayacağına kanaat getirenler, başka partilere geçmeye başladı.

MHP Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanı Ömer Özkan, 1999-2004 yılları arasında Kahramanmaraş merkeze bağlı Kale beldesinde belediye başkanlığı yapan ve 2009 yerel seçimleri için iktidar partisinden aday adaylığı başvurusunda bulunan Fahri Arıkcan’ın MHP’ye geçtiğini bildirdi. Özkan; “Merkeze bağlı Kale beldemizde partimizin Belediye Başkan adayı Fahri Arıkcan’dır” açıklamasında bulundu.

Öte yandan; iktidar partisinin aday listesini açıklaması ile AK Parti’den kopuşların artmasına kesin gözü ile bakılıyor. Her seçim döneminde bu tür geçişlerin yaşandığı biliniyor. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2009, 09:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
kamil
kamil - 12 yıl Önce

"iktidar partisinin aday listesini açıklaması ile AK Parti’den kopuşların artmasına kesin gözü ile bakılıyor" muş. kim bakıyor ? nereye bakıyor ? daha düne kadar RTE'ye lider diyen, halkın sorunlarının AK parti çözer diyebilen birisi nasl olurda birden bire başka partinin saflarında yer alır. Hem bu adam mehepe ye geçmeseydi mehepe aday çıkarmayacakmıydı ? Güçlü muhalefet partinini aday bulamayıp AK Partide listeye alınmayanlara sarılmasını alayamıyorum

SIRADAKİ HABER

banner63