FLAŞ: Avni Doğan Saadet yolunda!

FLAŞ: Avni Doğan Saadet yolunda!

4 dönemdir Kahramanmaraş Milletvekili olarak TBMM’de bulunan ve 16 Şubat 2010’da Kahramanmaraş Karacasu’daki seçim çalışmaları sırasında sarf ettiği; “Yıllardır onlar bizi fişledi zulmetti. Şimdi sıra bizde” sözleri ile büyük tepki çeken ve partisi AK Parti tarafından 4 ay geçici ihraç edilen Avni Doğan partisinden istifa etti.

Bu sözleri nedeni ile Kahramanmaraş ve Türkiye kamuoyu tarafından büyük tepki gösterilen ve AK Parti Müşterek Disiplin Kurulu tarafından 4 aylık süre ile geçici olarak ihraç edilen Avni Doğan’ın yakın çevresine; “Yıllardır bu partinin kahrını çekiyorum. Partimizin ve camiamızın gönlünden geçenlere tercüman oldum diye beni hemen partiden geçici olarak ihraç ettiler. Ben AK Parti’nin ruhuyum. Türkiye’nin yetiştirdiği ender şahsiyetlerden birisiyim. Artık bu partide duramam. Benim yuvaya dönmem lazım” diyerek istifa kararı aldığını paylaştığı öğrenildi. Doğan’ın bu sözleri ile Saadet Partisi’ne kast ettiği de hemen ortaya çıkmış oldu.

Bakalım 1 Nisan 2010 Perşembe günü Kahramanmaraş’ın tecrübeli milletvekili Avni Doğan’ın ve AK Parti camiasının hoşgörüsüne sığınarak Kahramanmaraş siyaset kulislerine ‘1 Nisan’ şakası olarak düşecek bu haber nasıl bir etki yapacak….(KANAL 46 İSTİHBARAT, POLİTİKA VE 1 NİSAN ŞAKASI SERVİSLERİ ORTAK HABERİDİR.)

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2010, 10:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatma kara
fatma kara - 11 yıl Önce

Yaptığınız yorumlardaki uslubave hicive bayılıyorum.

BEN MARAŞLI
BEN MARAŞLI - 11 yıl Önce

ne güzel bir şaka!!! keşke gerçek olsa... hoş başka bir partide olsa artık daha başka yüzler gelmesi daha iyi olacak... en iyisi huzur partisine geçtim diyerek emekli olsun,emeklilik fişlerini saysın !!!

coskun cesur
coskun cesur - 11 yıl Önce

AZ DAHA MİLLETİN YÜREĞİNE İNDİRECEKTİNİZ. KAHRAMANMARAŞ TA VEKİL DİYECEK BİR VEKİL VAR ONUDA KAYBETTİK SANDI ASİLLER.!

SIRADAKİ HABER

banner66