FLAŞ: İşte AK Parti'nin kesinleşen adayları

FLAŞ: İşte AK Parti'nin kesinleşen adayları

29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti’nin Kahramanmaraş’taki belediye başkan adayları belli oldu.

İktidar partisinin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre; AK Parti, Kahramanmaraş’ta şu adaylar ile yarışa katılacak:

KAHRAMANMARAŞ- MUSTAFA POYRAZ

AFŞİN-FAZLI AYDOĞAN

ANDIRIN-BAKİ TEZCAN

ÇAĞLAYANCERİT-K.MEHMET YILDIZLI

EKİNÖZÜ-AHMET EKER

ELBİSTAN-DURMUŞ KÜÇÜK

GÖKSUN-RAMAZAN HURÇ

NURHAK-HALİL İBRAHİM KAHRAMAN

PAZARCIK-İBRAHİM YILMAZCAN

TÜRKOĞLU-MUSTAFA TAŞHAN

MUSTAFA POYRAZ'I KARŞILAMA KONVOY GÜZERGAHI

Tarih : 23 Ocak 2009 Cuma Saat:14,00

BAŞLANGIÇ : Hasancıklı Köprüsü, Sütçü İmam Üniversitesi önü, Eski Terminal Kavşağı, Arsan Center önünden N.Kemale dönüş, Dr.Mustafa Meydanı, Dulkadiroğlu Sütçü İmam Lisesi, Pınarbaşı Akdere Köprülü Kavşak, Çamlık, Tavşantepe itfaiyeden özçam market, Serinkent kervan kavşağından Necip Fazıl Kültür Merkezine Varış. (KAYNAK: AK Parti Resmi internet sitesi - www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2009, 09:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan Özer
Ayhan Özer - 12 yıl Önce

e........ç....... şubesi çalışanlarının bütün engelleme çalışmalarına rağmen ak parti adayımız sayın küçük mehmet yıldızlı olmuştur.herkese hayırlı olsun.daha nice hizmetlere inşaallah.

ahmet mehmet hasan
ahmet mehmet hasan - 12 yıl Önce

sayın 5 senelik başkanımız küçük mehmet yıldızlı en çok neyi merak ediyorum biliyormusunuz.yarın o güzelim cerit halkının huzuruna çıkıp acaba yapmış olduğun hizmetleri sıralayacaksın.tamam amenna bi şey yapmadında! yüksek seçim kurulu senin yapmış olduğun hizmetleri çıkıp açıklayacaksın fakat bu hizmetleri, açıklarken acaba süren yetmez gidip fazla süremi istesen acaba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bu seçimde ak partiynin vay haline

SIRADAKİ HABER

banner63