FLAŞ: KANAL 46 yine gündemi sarsacak!

FLAŞ: KANAL 46 yine gündemi sarsacak!

29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak olan yerel seçim için geriye tamı tamına 50 gün kalırken, Kahramanmaraş’ta da seçim heyecanının dozu giderek artıyor.

Kahramanmaraş Belediye Meclisi için AK Parti’ye başvuran şu anda 122 aday adayı bulunuyor. Bunlar arasından belirlenecek isimler ile başvuru yapmayan ancak parti yönetiminin belirleyebileceği sürpriz isimlerin de yer alacağı listeler 17 Şubat tarihinde seçim kuruluna sunulacak. Listelerin belli olması ile AK Parti’de büyük yankılar yaşanmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Seçin sürecindeki gelişmeleri sizlere duyurmaya büyük gayret gösteren ve bu yönde takdir toplayan Kahramanmaraş’ın ilk ve tek internet televizyonu Kanal 46, Kahramanmaraş Belediye Meclisi için aday adayı olan 122 isim arasından kimlerin şanslı olabileceği yönünde istihbarat çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Bu amaçla; aralarında siyaset uzmanlarının da bulunduğu 10 kişilik bir komisyon kuran Kanal 46 İstihbarat ve Politika Servisleri, dün akşam yapılan ilk toplantıda taslak bir liste oluşturdu.

İŞTE BELEDİYE MECLİSİ İÇİN İLK ELEMEYİ GEÇEN VE MECLİS ADAY LİSTESİNDE YER ALABİLECEKLERİ TAHMİN EDİLEN TASLAK İSİMLER

İşte; Kahramanmaraş Belediye Meclisi için başvuru yapan 122 aday adayı arasından ilk elemede seçilen ve meclis için aday gösterilme ihtimalleri yüksek olan isimler: (İsimler karışık olarak yazılmıştır.)

1- Abdulkadir Şimşek
2- Abdullah Diner
3- Ahmet Görgülü
4- Ahmet Dere
5- Ahmet Serkan Tanrıverdi
6- Ali Taş
7- Ali Arıkan
8- Ali Asiltürk
9- Benian Erkaplan
10- Bünyamin Dokumacı
11- Cemal Tanrıverdi
12- Cevdet Kabakçı
13- Ebru Sarı
14- Emine Evliya
15- Ergün Dalyan
16- Erkan Malkan
17- Fatih Köşker
18- Fevzi Gündeşli
19- H. Nesrin Tarakçı
20- Hakan Kuybu
21- Hakan Okay
22- Halit Kaynak
23- Hüseyin Akpınar
24- Hüseyin Bilal
25- İrfan Karatutlu
26- M. Hanifi Dağoğlu
27- Mukaddes Zeynep Arıkan
28- Mahmut Erkoç
29- Mahmut Nedim Tepebaşı
30- Mehmet Alparslan
31- Mehmet Hamzaoğlu
32- Mehmet Temizdemir
33- Mehmet Baki Arpasatan
34- Mehmet Uğur Dilipak
35- Metin Çaylı
36- Muharrem Kırmızıkaya
37- Mustafa Yüzbaşıoğlu
38- Mustafa Kemal Hançerli
39- Osman Polat Yalçın
40- Sevilay Tüfekçi
41- Sıddık Ciğer
42- Veysel Güzelbulut
43- Yusuf Ziya Erdoğan
44- A. İhsan Korkmaz
45- Mehmet Kısakürek
46- Nihan Büyükdereli
47- Süleyman Topçuoğlu
48- Sıddık Sezal
49- Yunis Hopur
50- Ramazan Kulkızağı

(Ve sürpriz isimler olabilir...)

İŞTE İL GENEL MECLİSİ İÇİN İLK ELEMEYİ GEÇEN VE İL GENEL MECLİSİ ADAY LİSTESİNDE YER ALABİLECEĞİ TAHMİN EDİLEN TASLAK İSİMLER: (İsimler karışık olarak yazılmıştır.)

1- Fatih Paköz
2- Ramazan Okumuş
3- Ahmet Arıkan
4- Fatoş Esertaş
5- Mahmut Sulayıcı
6- Enver Kılınç
7- Mustafa Özsoy
8- Ekrem Ergin
9- Cengiz Sezal
10- H. İbrahim Gül
11- Hulusi Özger
12- Zeki Kaçamaz
13- Süleyman Okay
14- Bahri Özkömeç
15- Metin Doğan
16- Mustafa Doğan
17- Ali Çokuçkun

(Ve sürpriz isimler olabilir...)

Kanal 46 İstihbarat ve Politika Servislerinin öncülüğünde oluşturulan komisyonun tahmini aday listeleri konusundaki çalışmaları devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde belirlenecek tahmini listeler hakkındaki haberlerimiz ise devam edecek. (KANAL 46 İSTİHBARAT VE POLİTİKA SERVİSİ - www.kanal46.com)Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2009, 14:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Biçkes
Mehmet Biçkes - 12 yıl Önce

Sayın editör, liste içindeki eski üyeleri bold yazıp ayırırsanız kimlerin tekrar listeye alındığını vatandaş görmüş olur

Yasar Eryaman
Yasar Eryaman - 12 yıl Önce

Akp'nin listesindeki üç beş kişiyi bir kenara koyarsak, gerisinin bu şehre beş kuruşluk hayrı dokunmamıştır. Listeleri çok dikkatle inceledim. Belli zenginlerin kontenjanlarından yazılmış, kondurulmuş kişilerden bu memlekete ne hayır gelecek çok merak ediyorum. Belediye meclisine kukla isimler değil, şahsiyetiyle, bilgisiyle, donanımıyla gerçekten MEMLEKET menfaatlerini koruyacak kişileri yazmalıydınız. Ama her zamanki gibi Parmak kaldır diyince kaldıracak, indir diyince indirecek kişiler listelere doldurulmuş. Bu listede falanca milletvekilinin kontenjanından bende varım diye, erken havaya girmiş bazılarınında elendiğini gördüm. Bakalım bundan sonra, kontenjancılar neler yapacaklar. Son bir gayretle vekil ağabeylerine mi koşacaklar ? Yada ellerini vijdanlarına koyup, bundan sonra HAK' kın tecelli etmesi için doğru yolda mı çalışmaya başlayacaklar. Gelelim İl Genel meclisindeki Mahşerin 3 atlısı isme, E.. E..., M.. S....., E....K.... bu isimlere mi teslim edeceksiniz bu şehrin özel idare bütçesini, Valla tek kelimeyle helal olsun size derim. Teslim edinde bakın ne atraksiyonlarla bu şehrin paraları heba ediliyormuş öğrenin. Ayrıca bu şehrin en zenginlerinden A....... ailesi, siyasetin ve şehir yönetimininde mi sahibi. Nereye göz atsanız, X' bir A....... karşımıza çıkıyor. YETER ARTIK YETER !!! ALLAH' tan korkun ve utanın, bu ailenin rantından ve çıkarından başka bir şey bilmezmisiniz 'Siz' bari memleketin adınıda A.......n Kent olarak değiştirelim, bizlerde kapılarında KUL olalımda rahat etsinler bu adamlar. "İşte size bu Aileye RANT sağlamak için, başkan Poyraz efendinin planladığı proje: Kentin göbeğindeki Ç.......fabrikasının çevresindeki yaptıkları dükkanlarda kaçak yapılaşmaya göz yumudukları yetmemiş (170 metre kare yapı ruhsatı ile 1700 metre kare inşaat yaptılar kıbrıs meydanında) Evet bu rantlar yetmemiş Süper Ballı bir projenin hesapları yapılıyor. Önümüzdeki yıllarda bu ç...... fabrikası KOMPLE alış veriş merkezi yapılacak. Fakat açık alan Otopark mecburiyeti var. Fabrikanın arkasındaki adayı komple belediye eliyle satın aldırıp, otopark yapacaklar. (Garibanın malını 3 kuruşa zorla gasp edecekler) Ada sahibi A......familyası da Trilyonlarına trilyon katacaklar. Vatandaş cebinden istimlak parası olarak bir kaç trilyon ödemiş çokmu ??? Bu yazdıklarıma inanmamışsınızdır orası kesin. Gidip belediyenin resmi web sitesinden kontrol edin bakalım planlanan projenin içinde bu varmıymış ! Utanmayın hadi gidip bakında hanyayı konyayı anlayın. Bu şehrin Gerçek efendileri ÇOK YAŞAYIN !!!

SIRADAKİ HABER

banner63