FLAŞ: Mahçiçek; 'Saadet'ten adayım'

FLAŞ: Mahçiçek; 'Saadet'ten adayım'

AK Parti’den Kahramanmaraş Belediye Başkan aday adayı olan ancak aday olarak Mustafa Poyraz’ın açıklanması üzerine istifa eden belediye eski başkanı ve eski milletvekili Hanefi Mahçiçek, Saadet Partisi’nden aday olacağını söyledi.

Gazeteci Lütfi Yıkan’ın telefonla görüşerek son durumunu sorduğu Hanefi Mahçiçek; “Evet Saadet Partisi’den Kahramanmaraş Belediye Başkan adayıyım” dedi.

Son günlerde kent siyasi kulislerinde de yoğun şekilde konuşulmakta olan; “Yüksek Seçim Kurulu’nun kararına göre; bir partiden aday adayı olup merkez yoklamasına katılanların başka partiden aday olamayacaklarına” ilişkin durumun hatırlatılması üzerine de Mahçiçek; “Bizim hukuki bir sıkıntımız yok. Adayız” diye konuştu. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2009, 12:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun Hamzaoğlu
Harun Hamzaoğlu - 12 yıl Önce

Bu seçim arifesindeki tutum ve davranışınız ile malesef kendinize ve sevenlerinize zarar verdiniz Sayın Mahçiçek. Sizin gibi deneyimli bir siyasetçi bu hatayı nasıl yaptı, hala anlayabilmiş değilim. Galiba çevrenizdeki insanlarda sizi ayıktıramadı. Bence iktidar isteğiniz cidden başka bahara kaldı. Geçmiş olsun size.

SIRADAKİ HABER

banner63