FLAŞ: MHP Afşin yönetimi istifa etti!

FLAŞ: MHP Afşin yönetimi istifa etti!

29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçime sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afşin İlçe Başkanı Mehmet Çınar ve yönetim kurulu üyeleri, görevlerinden istifa etti.

Mehmet Çınar, parti binasında basın toplantısı düzenleyerek, yönetim kurulunun ve kendisinin görevden istifa ettiğini açıkladı. Partililere hitaben konuşma yapan Çınar, "Bundan sonra MHP'nin geleceği için birey olarak, ülkücü ve Milliyetçi Hareket Partisi adap ve terbiyesi içerisinde bize düşen partimizin lehindeki her türlü görevlerin ve sorumluluğun içerisinde olacağız. 29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde ise adayımızın yanındayız" diye konuştu.

Öte yandan MHP Afşin İlçe Başkanlığı'na Abdi Doğan, yardımcılığına İsmil Safi, sekreterliğe Şeref Kırbıyık, muhasipliğe Yusuf Kızılay getirildi. Yönetim kurulu da şu isimlerden oluştu:

"Battal Kanat, Ayhan Özdemir, Mehmet Gökkaya, Nihat Meşe, Bayram Ayva, Kemalettin Özkara, Doğan Türkçephe, Cengiz Demir, Kemal Alp, Ali Canpolat, Mustafa Kaplan, Ahmet Keleş, İsmail Karakuş, İsmail Şahin, Ahmet Köş, Hüseyin Yener, Osman Kanat, Muslu Topuz, Hacı Hırmanlı, Bekir Ceviz, Yahya Ceren, Bekir Kolukısa, Cemal Burun, Hasan Demir, Süleyman Akaya, Süleyman Kalender, Selamet Kara, Mehmet Çelik, Enver Özdemir, Ali Kubuk, Ali Çil, Adnan Gül, Mustafa Uçar, Şeref Canpolat, Hıdır Ayhan, Ramazan Özpolat, İsmet Türkmen, Hacı Osman Öner, Nihat Gül, Mehmet Demirci, Mehmet Bülbül, Hacı İsmail İlhan, Şeref Karabörk, Mehmet Özer, Şükrü Ataç, Sıpkat Kaya ve Yakup Akel." (Kaynak: Yorum)

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2009, 23:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63