FLAŞ: Pazarcık Belediye Başkanı gözaltında!

FLAŞ: Pazarcık Belediye Başkanı gözaltında!

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde, aralarında CHP'li Belediye Başkanı Memiş Özdal'ın da bulunduğu 12 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, müfettişler tarafından yapılan incelemenin ardından hazırlanan rapor doğrultusunda, Pazarcık Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Pazarcık Belediye Başkanı Memiş Özdal ile 12 kişi gözaltına alındı.

Zanlılar, Emniyet Müdürlüğündeki sorgularının ardından adli makamlara sevk edildi.

Zanlıların, Pazarcık Belediyesi'ne yapılan alımlar sırasında usulsüzlük yaptıkları ve fatura miktarlarını olduğundan yüksek gösterdikleri iddia edildi.

Öte yandan; Memiş Özdal'ın yerine Pazarcık Belediye Başkan adayı olarak işadamı Kamil Dalkara aday olarak açıklanmıştı. (Ajanslar - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2009, 18:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz özcan
yılmaz özcan - 12 yıl Önce

Pazarcık ilçesi K.Maraş ilimizin gerek coğrafi konumu gerekse ulaşım kolaylığı bakımından gelişmeye en uygun ilçesi olmasına rağmen maalesef bu ve bundan önceki belediye yönetimleri sayesinde hakettiği sıçrayışı bir türlü yakalayamamış ve KÖY görünümlü İLÇE olmaya mahkum edilmiştir... Eğer manavdan sebze seçerken gösterdiğimiz özeni bizi yönetecek idareciler içinde gösterseydik kaderimiz virane bir ilçede yaşamak olmayacaktı... İnşallah gecikmelide olsa gelen adalet yerini bulur, ama burda bulmayacak olsada Yüce ALLAH ' ın adalet terazisinin şaşmayacağına inancımız kesin ve mutlaktır..

SIRADAKİ HABER

banner63