FLAŞ: Sarıkaya'nın ataması yapıldı..

FLAŞ: Sarıkaya'nın ataması yapıldı..

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanlığı görevini yürütürken 1 Aralık'ta istifa ederek Kahramanmaraş Belediye Başkan aday adayı olan Atıf Şirikçi'nin yerine vekalet etmekte olan Mustafa Sarıkaya'nın il başkanı olarak ataması yapıldı.

Başkent Ankara'ya giderek parti genel merkezinde görüşmelerde bulunan ve AK Parti'nin haftalık olağan grup toplantısını da izleyen Mustafa Sarıkaya'nın il başkanı olarak atanması yönünde 6 milletvekili mutabakata varıp olumlu görüş belirtti.

Kahramanmaraş siyasetinin tanınmış isimlerinden birisi olan Mustafa Sarıkaya'nın atamasının yapılmasında; şu günlerdeki seçim sürecini başarılı bir şekilde yürütmesinin de etkili olduğu öğrenilirken, atama kararı Kahramanmaraş'taki siyasi kulislerde ve parti camiasında olumlu olarak değerlendirildi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2009, 16:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali emiroğlu
ali emiroğlu - 12 yıl Önce

ne sacma bişey ataması yapıldı diyo başbakan laf atıyodu atamayla kimse biyere gelemiycek die.........................ben anlamıyorum madem atama yapilcak surekli e bu delegelerin ne anlamı kalıyoki kafanıza göre yapin atama

SIRADAKİ HABER

banner63