Göksun'da Aydın, mazbatasını alarak görevine başladı

Göksun'da Aydın, mazbatasını alarak görevine başladı

AK Parti'den Göksun Belediye Başkanı seçilen Aydın, mazbatasını alarak görevine başladı.


KAHRAMANMARAŞ (AA) - AK Parti'den Göksun Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Coşkun Aydın, mazbatasını alarak görevine başladı.


Mazbatasını aldıktan sonra belediyeye giden Aydın, görevi eski başkan Ramazan Hurç'tan teslim aldı. Aydın, törende, 53 bin nüfuslu Göksun'un Belediye Başkanı olduğunu ve kentin tamamına hizmet etmeyi hedeflediğini söyledi.


Seçimlerde oy kullanan 32 bin 284 seçmenden 15 bin 242'sinin oyunu alarak seçildiğini hatırlatan Aydın, şunları kaydetti:


“30 Mart günü yapılan yerel seçimlerde halkımızın tercih ve teveccühleri ile belediye başkanı olarak görevlendirildim. İnşallah Göksun halkına Belediye Meclis üyelerimizle birlikte güzel hizmetler yapacağız. Rabbim inşallah hepimizi bu görevde muvaffak kılar. Herkesin belediye başkanıyız, genç yaşlı demeden hizmet almaya layık olan tüm halkımıza hak ettikleri hizmeti sunmaya gayret edeceğim."


Hurç ise Belediye Başkanlığını kazanan Hüseyin Coşkun Aydın ve ekibini tebrik ettiğini söyledi.


İlçede AK Parti'nin üçüncü döneminde bayrağı Aydın'ın devraldığını belirten Hurç, "Biz 10 yıllık süreçte Göksun'u belli bir noktaya getirdik. Başkan Aydın'ın bundan sonraki süreçte daha iyi belediye hizmeti vererek Göksun'u daha iyi bir noktaya getireceğine inanıyoruz. Göksun Belediye Başkanlığı'nın Coşkun beyin şahsı, ailesi, ilçemiz ve ilimiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.


Törene, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mehmet Akif Bolat, Belediye Meclis Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.


Makamında tebrikleri kabul eden Aydın, daha sonra Ulu Camii'nde mevlid-i şerif okuttu.


(AA)

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2014, 08:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66